Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat (szeretői)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat (szeretői) idősebb nővel, miközben mindkettőnknek van valaki? Mit gondoltok erről, működhet? 21/F 43/N

Figyelt kérdés
Fura történet, de a 43 éves férjezett hölgy is most csinálja a jogosítványt, és felváltva vezetünk a forgalomban. Így ismertem meg. Már felvettem facebookra is, és sokat beszélgettünk. Úgy gondolom, hogy akar tőlem valamit, mert szóba hozta, hogy megromlott a kapcsolata a férjével és, hogy elhanyagolja. Nem hinném, hogy ezt csak úgy elmondta volna nekem, ha nem akarna semmit. A helyzet az, hogy van barátnőm, de távkapcsolatban vagyunk csak jelenleg, és én ezért kezdeményeznék a hölgynél, és kialakítanék vele szexkapcsolatot. A barátnőmmel nem akarok szakítani, mivel a jövőt vele tervezem. Saját lakásom van, szóval a hellyel se lenne gond. Kicsit tartok a férjétől, meg persze attól is, nehogy a barátnőm megtudja...

2015. szept. 21. 17:02
 1/3 RRR ***** válasza:

ez szép!!


de működhet

2015. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is add be! Mi bajod lehetne belőle?! Csak arra figyelj, ne hagyj nyomokat, mint például a közösségi oldal, ki tudja, mi lesz még...

Én is megtenném a helyedben! :)

27L

2015. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom te lennél legjobban felháborodva ha kiderülne, hogy a barátnődet egy 40-es pasi húzogatja.
2015. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!