Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk-e boldogok, ha...

Lehetünk-e boldogok, ha mindkettőnknek van már gyermeke előző házasságából? Szerelmemmel és 14 évesnél idősebb gyermekeinkkel költöztünk össze.

Figyelt kérdés
A gyerekek nem értik meg egymást, de a párom gyermekei engem "elfogadnak". Az én gyermekeim elfogadják a páromat, de ő(a sok konfliktus miatt)már nem tud velük olyan lenni, mint 1 éve (ekkor költöztünk össze). Gyermekeim szívesen élnének velünk, de a párom gyermekei max. engem fogadnának el, de ha lehet egy kicsit távolabbról(éljünk külön).
2011. okt. 4. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát persze, hogy lehettek boldogok. Ne éljetek együtt azért, mert pár hisztis tini nem akarja? Ez nonszensz. Jogotok van ahhoz, hogy boldogok legyetek együtt.
2011. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az első a saját életed, főleg így, hogy már elég nagyok a gyerekek. Az, hogy az ő kedvükért költözzetek szét, önző kérés részükről, lelki zsarolás.

Sajnos ez számukra a legrosszabb korszak, de remélem változni fog, és a tizenéves lázadós kor után megoldódnak a jelenlegi problémák.


Sok boldogságot kívánok nektek!

2011. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért, ha a pasi rendes és ti szeretitek egymást, akkor a gyerekeknek illene némi tiszetletet mutatni irántatok azzal, h nem gyűlölik egymást. Egyébként meg Jakubcsek Gabriella első férje a mostohatesója volt.
2011. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
bocsi, h értelmetlenül írok. A Jakupcsekessel azt akartam kihozni, h még meg is szerethetik egymást.
2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként írom, hogy nekik semmi beleszólásuk nincs ebbe. Ha ti boldogok vagytok, akkor ne foglalkozzatok azzal, hogy ők mit akarnak, majd megunják egy idő után.
2011. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Üljetek le mindannyian és nézzétek meg a Tesó tusát.
2011. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
20:02 érthető volt :)
2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 6. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!