Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejön Johnny Sins?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön Johnny Sins?

Figyelt kérdés
:D még egy kondi és kiköpött mása leszek a "tesónak" :D

2015. szept. 21. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
az pech. akkor te nem vagy valami szép jószág.
2015. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. Mondjuk ha a kérdés csak a tesére vonatkozik, akkor nekem az az izomzat kicsit talám már sok is, az ideálom ennél kevésbé izmos. De azért az ő teste is bejön.
2015. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

aha, és gondolod hogy majd te fogsz így kinézni valaha is? :'DDD

ha tudnád mennyi időbe, de főleg pénzbe kerül egy ilyen testet összehozni, meg ugye hány ÉV! mert azt ne gondold hogy lejárogatsz a terembe heti 3x és akkor löködöd a súlyokat jobbra balra. :'D felejtsd el, ezek a srácok mint ő pl értik mit hogyan kell csinálni!

2015. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves #3-as, miért hiszed, hogy kezdő vagyok a testépitésben? kikell ábrándítsalak mert kisebb kihagyásokkal 3 éve edzek.

Alapból vékony testalkatú vagyok voltam én 180/58 kg kezdéskor, mára pedig 183/76.

Nagyon kemény ám ez az "életstílus" főleg ha az ember nagyon nehezen tud súlyt felszedni (persze tisztán!!!)...

tudom nem leszek sose Kathi Béla méretű, de azért törekszem :)

ja és ahoz a heti 3 kondi edzéshez még jön az sw itthon és a kemény fizikai munka :)

2#. a testre és arcra gondolok

2015. szept. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!