Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp *-* Neked is...

Johnny Depp *-* Neked is bejön, mint nekem?

Figyelt kérdés
Mit ne mondjak :D :D :D
2011. máj. 5. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádás van olyan k*rva jól néz ki a Karib tenger kalózaiban amikor a b*zit játszotta hát akkor azt hittem berosálok és amikor az Álmosvölgy legendájában sápadt volt hát arra nincsenek szavak elált a lélegzetem kb minden második percben elmondtam hogy milyen jó pasi és még jófej is bement egy suliba kalóznak öltözve :DD nagyon nagy arc <3<3<3 sokkal vonzóbb mint pl egy Justin Bieber... xd
2011. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc szinészem szerintem nagyon tehetséges és nagyon helyes :)
2011. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Írok neki én is xDD Ha már egy "közember" hívására elment ♥.♥
2011. máj. 5. 19:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó pasi, emellett tehetséges is.A kedvenc színészem, minden filmjében másért szívdöglesztő.:)

Pedig nem az a tipikus "jópasi", de imádom.

2011. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Thurston ***** válasza:
26%
Színészként jó. Jó arc is lehetett egy időben, ma meg inkább csak ilyen műmájer gyökér.
2011. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Be :) Nagyon jó színész, és eszméletlen jól néz ki.
2011. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj! 8 éve rajongok érte, ez már örök szerelem marad. hihhetetlen tehetséges, sokoldalú, jófej, helyes, emberséges :)
2011. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem láttam még túl sok filmjét, csak plakáton, de amikor nem Jack Sparrow, akkor olyan jellegzetes nyúlfeje van, nem?
2011. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyúlfej :O Szegényem már volt nyúlfej, barátnőm meg aszonta, h szőrösképű :D :D De nem hiszem, semmi nyuszi ^^
2011. máj. 7. 06:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

imádom karib tenger kalózaiban álmosvölgy legendájában de a legjobban a SWEENEY TODDBAN

egyetlen film amiben nem vagyok belé szerelmes az ollókezű edvárd



na jó ott is:/

2011. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!