Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bevallotta, hogy prosti volt nyugat Európában néhány hónapig. Ti elhagynátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell róla, hogy a szülei autóbalesetben meghaltak 3 éves korában, és elég nehéz körülmények közt nőtt fel a nagyszüleinél. Ez az ami mellette szól. Viszont lett volna lehetősége más munkát is találni, de ő inkább a könnyebb utat választotta. Mondanom sem kell jóval több pénzért... Igazából én nem akarom elhagyni ezért, de nehéz feldolgoznom. Annak viszont örülök, hogy őszinte volt velem. Sokan biztos elhallgatnák.
2015. szept. 21. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2015. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nagy dilemma. Biztos engem is zavarna, de ez a múlt. És őszinte alapokra akarja fektetni a kapcsolatotokat, ez meg becsülendő. Én nem hagynám el :)
2015. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Nézd a jó oldalát, legalább beszél idegen nyelven.
2015. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hagynám el emiatt, nyilván kell idő hozzá, de ez a múlt, nem az a legfontosabb, hogy régen mi történt az életében.
2015. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Legalább teli van pénzzel?
2015. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2015. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
K'rvából lesz a legjobb feleség.
2015. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezd meg, hogy van-e más amiről tudnod kellene.

Mert a pár hónap lehet pár év is, nem csak külföld, de itthon is, stb.

Ha már belekezdett mondjon el mindent.

2015. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Azok között is van ilyen akik nem vallják be!
2015. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha mindenki a múlt miatt ítélkezne, akkor nem lennének lassan párkapcsolatok. Kétlem, hogy olyan sokan vannak, akik teljesen szent életet élnek/éltek a múltban. Nekem is voltak hibáin, megváltoztatni nem tudom őket.
2015. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!