Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki későn vesztette el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki későn vesztette el a szüzességét mi volt rá az oka? Aki őrzi még mi az oka? (21eves vagy idősebb )

Figyelt kérdés

Írjátok meg a korotok és nemetek is :)


Kezdem én , 20 éves lány és nem voltam képes csoknal tovább menni szerelem nélkül :) és most is 20 vagyok :) pár hete volt az első


2015. szept. 22. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Remélem élvezted. :) 22/F

Nekem tavaj volt, és azért vártam vele, mert nem akadt olyan lány az utamba, aki kellett nekem. :)

2015. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21 lehettem, és ugyanazon okból, mint első :) 25 vagyok most ^^ F
2015. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert nem voltam egy fiúzós. nehezen tudtam kapcsolatot alakítani, valami bajom mindegyikkel volt, túl nyálas volt, nem lehetett vele beszélgetni, okoskodós volt... stb.

így alakult. semmi egyéb

2015. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27 voltam amikor elvesztettem.Valahogy összejött egy kis dilis tinivel.28/f
2015. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen volt és egészen addig nem találtam csajt, de akkor is csak nagy nehezen.
2015. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 évesen az első barátommal. Egész egyszerűen addig mindig egyirányú volt a vonzalom a potenciális srácokkal (vagy csak nekem tetszett, vagy csak én tetszettem neki). Ő volt az első, akivel kölcsönös volt.
2015. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel a kinézetem miatt csak hányingert tudok kiváltani a lányokból (alacsony vagyok és ocsmány), ezért még randim sem volt, és természetesen szűz vagyok (prostizás számomra szóba sem jöhet)

29F

2015. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külföldön éltem sokáig, ahol nem találtam nekem valót.


Nem volt még párkapcsolatom.


21F, szűz

2021. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!