Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem kielégiteni a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem kielégiteni a nőket én attól indulok be ha a nő élvezi ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Végre egy férfi!:-)
2015. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimondta hogy fęrfi? Amúgy én jól vagyok ezzel.
2015. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a legjobb sex hamind ketten élvezik és odafigyelnek a màsikra bàr én akkor indulok be ha a màr beindult anàl jobb nincs mikor kielégülten fekszünk le egymàss mellé
2015. szept. 22. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Kébzeld férfi vagyok vagyis annak érzem magamat
2015. szept. 22. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lesz párom, én is erre fogok törekedni, mint a Kérdező. Nőknek nehezebb eljutni a csúcsra, mint nekünk, férfiaknak, és ha ezt el sikerül érnem majd egy nőnek-akár egymás után többször is-, az nagyobb öröm lesz számomra, mint a saját orgazmusom.
2015. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!