Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha 2 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 2 éve vagyok együtt a barátommal, és jól megértjük egymást, szeretem is, jól néz ki, viszont az ágyban meg nem tud kielégíteni?

Figyelt kérdés

Az előjáték során kb 10 percig nyal, de azalatt nem élvezek el.. Rossz érzés mert, ő többször is elmegy, és én is szeretnék... beszéltünk már erről is de valahogy nem sikerül változtatni.. ő több ideig nem nyal, én pedig annyi idő alatt nem tudok elélvezni..

Kezd erre rámenni a kapcsolatunk..



2015. jún. 29. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik férfi tud rendesen dugni. Sajnos evvan.
2015. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs konkrétan szex, csak nyali fali meg kézimunkakör?


De átérzem azt, amikor hoppon maradsz. Jártam én is úgy jó párszor, de egyszer nagyon nagyon kiakadtam, mert kb 5 másodpercet ha várt volna akkor! Majd fel robbantam, mondtam neki hozzám se szólj!


Neki 2szer volt olyan, hogy nem jött össze, mert megmukkant közben az állatom, vagy ő kezdeményezett aztán bemondta az unalmast. De én ugye akkor is hoppon maradtam, úgyhogy nem szólhat semmit.


Mond meg neki konkrétan, hogy csináljon valamit, valamit másképp! Mert ez így borzalom!

2015. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szex is van.. viszont én se előtte se közben se utána nem élvezek el.. csak ő, többször is..
2015. jún. 29. 23:56
 4/6 anonim válasza:

Ha magadnak csinálod sikerül? A barátod előtt szexeltél már mással ? ha igen akkor volt orgazmusod? Elengeded magad szex közben, nem görcsölsz ezen hogy nem fog sikerülni ?

Esetleg ha szedsz fogamzásgátlót az zavaró tényező lehet..mikor elkezdtem szedni nekem is nehezebben sikerült de hozzá lehet szokni

2015. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exemmel én se tudtam szex közben, előtt elmenni, mert az előjáték horribilis volt, a szex meg túlnyújtott. Konkrétan előjátéknál egy-két csók után elkezdte dögönyözni a melleim majd rögtön elkezdett a bunyimban matatni, a többi erogén zónám és testrészem figyelmen kívül maradt. Hiába mondtam, hogy ez nekem így nagyon nem jó, mert tény, nedvesedtem tőle, de ez is csak addig működött, amíg csömöröm nem lett ettől a fajta szextől, mert utána hiába próbált nyalni tökmindegy hány percig nem mentem el, szex közben szintén nem, mert nekem túl gyors és talán erőszakos is volt. Az első szerelem elvakultsága miatt nem szakítottam az első pár alkalom után, pedig lehet kellett volna. De nem csak emiatt ért végett a kapcsolatunk.


Mostani barátomnál jöttem rá, hogy az előjáték és a szex lehet más, nagyon más. Már mire odaér, hogy egyáltalán hozzáér a mellemhez pattanásig feszülnek az idegeim, mert addigra már csókolgatta a nyakam, simogatta a fenekem, oldalam, karom, stb. És tényleg csak akkor kerül le a bugyi, amikor majdnem én tépem le magamról, hogy most már ott is érintsen meg, mert én ezt nem bírom tovább. Mivel még tanulom a hüvelyi orgazmust (még sose volt, lehet képes se vagyok rá, de ezen nem stresszelek, attól biztos nem lesz), ezért mivel én annyira nem szeretem ha nyalnak, plusz nem is szeretem annyira a saját ízem, viszont szex közben imádok csókolózni, ezért általában ő csókolgat, én pedig a csiklómat izgatom, így pikkpakk elmegyek, és legalább 1-1 a vége a szexnek, nem 0-1 :) Plusz ha rögtön utána kezdtünk bele és még bizsereg az orgazmustól a hüvelyem, hát hű...


Bár tény, hogy exnél sose mertem volna magamhoz nyúlni a szeme láttára, mert cikinek éreztem volna. Mostani barátomnál nem. Ráadásul így tuti az orgazmus, mert nem pont akkor vész el az a pont, mikor már majdnem és nem lesz hirtelen tempóváltás... :D

2015. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szexuálisan nem tudtok egymásra hangolódni, abból lehetnek problémák, nekem ez így nem lenne jó. Akibe jelenleg szerelmes vagyok, már attól megindul bennem valami, hogy rá gondolok. Az exemmel sem volt probléma, nem csak ő, de mindketten elmentünk többször is. Persze megvolt az érzelmi töltet is, ami ezt még jobban fokozta. És nem vagyok szexmániás, nálam ez csak érzelmekkel működik, ha nincs, aki a fantáziámat megmozgassa, nem is hiányzik a szexuális kielégülés.

Nem számít, mióta vagytok együtt, nem biztos, hogy összetartoztok, lehet, hogy mással mindkettőtöknek jobb lenne.

2015. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!