Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexelhetnék a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexelhetnék a legtöbb nővel, a legrövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés
Üdv 3 éve nem szexeltem, az előző is szar volt, és gyakorlatilag ez teljesen meghatározza az egómat, muszáj leszek az elkövetkezendő félévben felnyomnom az egómat, hogy egészséges lehessen a pszichém. Átlagos kinézetem van, csak soha sem kezdeményezek a hülye félénkségem miatt. 21/F Szóval tanácsok?

2015. szept. 23. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, így ne szexelj. Ha szerinted átlagos a kinézeted, a nők szerint úgyszintén -> nem tartod magad sokra, nekik viszont a magabiztosság tetszik. Félénkséggel meg nem lehet csajozni, próbálj magabiztosabb lenni.
2015. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez csak szex, nem amiatt vagyok félénk, hanem a kezdeményezés miatt. Ez csak egy test, nem tartom sokra de sajnos korlátokat vet és meghatározza a cselekedeteimet, reagál. Szeretném magamat érzelmileg is tudatosítani és ez csak egy eszköz erre, de elengedhetetlennek tűnik.
2015. szept. 23. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A fizetős a leggyorsabb, egyszerűbb.
2015. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy test, akkor szexelj gondolatban. :D A hozzáállásoddal van a gond. Így se tárgyiasították már a nőket egy ideje, és elhiheted senki nem fog veled így lefeküdni, mert megérzik milyen szándékaid vannak (a testbeszédedből, ami ugyebár csak egy test....és csak korlátoz téged...). Nagy gondjaid vannak és lesznek ha nem változtatsz.
2015. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minél előbb minél többet és minél jobbat?

Fizetős szolgáltatás.

Elmész egy bérnőhöz és jól érzed vele magad. Ez ilyen egyszerű.

2015. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tárgyiasítás? Az érzelemmentes szexben mi a tárgyiasítás? Elsősorban biológiai lények vagyunk és csak másodsorban vagyunk érző és csak harmadsorban vagyunk gondolkodó egzisztenciák, ez csak egy test mint mondtam, de sajnos reagál és korlátokat vet.
2015. szept. 23. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, na itt vagyok végre és megmondom a tutit.


---off---

először is, aki fizetőst ajánl neki az nem érti a kérdés lényegét. a nő(dugás) arra kell, hogy felnyomja az önbizalmát ami láthatóan nincs sok neki.

ehhez hozzá tartozik, hogy el kell csábítani, meg kell szerezni a prédát. az hogy megdugja ennek a bizonyítéka.

---off---


1: ne mondd neki(k), hogy meg akarod dugni...

2:ismerkedj, ismerkedj, ismerkedj, és még többet ismerkedj. elsőre annyi is elég ha csak beszélgetsz velük, igyekezz figyelni arra mit mondanak még akkor si ha valójában egyáltalán nem érdekel. tartsd fent az érdeklődésüket a beszélgetés során. a lányokkal beszélgetni KELL. igen KELL. nagy betűkkel.

3:hívd el randizni őket, szervezz amennyit csak bírsz. első randinak megteszi 1 kávé is. vagy ha megisztok valamit egy nyugis helyen.

4: 2. randi: na erre már szerveznék valami mókásabb dolgot, pl itt volt az egyetemi napok. szóval valami bulisat.

5: még itt se mondd hogy megakarod csak dugni, sőt úgy nettó soha ne mondd neki. tégy úgy mintha kapcsolatot akarnál kialakítani, de azért nem ígérd meg neki, hogy a jövőhéten elveszed :D.

6/a: finoman puhatold ki, hogy milyen körülmények között él kolesz csak ha van külön szobája. albérlet ugyan ez: lakótárs? simán. szobatárs? soha... szülei? soha...

ha egyedül él/lakótársa van én haza szoktam kísérni és a kapuban megkérdezem, hogy felmehetek-e mosdóba... :D nagyon átlátszó... de MÉG ILYENKOR SEM AZT KÉRDEZED, DUGUNK-E vili? ha igent mondd nyertél. onnan 95%, hogy megdugod.

6/b: ha nem lehet hozzá menni, akkor megkérdem-e van-e kedve átjönni. a legutóbbiról maradt egy üveg Baileys a hűtőben vagy bor vagy akármi minőségibb cucc

erre 80%ban azt fogja mondani, hogy nem. akkor is ha tetszel neki :D

a válasz (kötelező): "teljesen igazad van. én se mennék."

majd elindultok ki helyről/színpad elől/akárhonnan.

hívsz egy taxit, oscar autót, harci helikoptert.

beültök, bemondod a címed.

nézni fog rád mintha el akarnád rabolni, megnyugtatod. neeem, nem erőltetem csak hamar haza szeretnél érni mert bent felejtetted a nagymamamát a csirkeólban (fontos dolgod van)

megmondod neki, hogy utána a taxi őt is haza viszi majd.

nálatok megkérded biztos nem akar-e beugrani még egy italra. 50-50 :)

ha nem, gavallér módjára kifizeted a taxisnak a hazaútját.

2015. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jó tanácsnak tűnik, mindenféleképpen megpróbálom :)
2015. szept. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!