Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen autós navigációt...

Milyen autós navigációt vegyek, ha Németországban csomag kézbesítéssel foglalkozó cégnél akarok dolgozni, és egyszerre több címre kell mennem de úgy hogy logisztikailag mint idő mint távolság szempontjából a legrövidebb legyen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Épkézláb cégnél megkapod a pontos beosztást, a csomagokat sorba rendezve, hogy melyiket hányadiknak kell kiszállítanod, jobb helyeken még az útvonalat is megadják neked
2015. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy adnak útvonalat, de a menet napközben is változhat.

Több féle kütyüt is használtam erre a célra. Végülis a régebbi gyengébb technika is bírta a gyűrődést. Viszont a helyedben egy erős hardverűt néznék. Én most egy wayteq x980bt néztem ki. Kategóriájában elég ígéretesnek tűnik.

Egyébként szokot bennük lenni egy olyan funkció, hogy útvonal pontok optimalizálása. Ez sorba rakja neked a címeket, de ha már ismered a területed, akkor rájössz, hogy azért ezt is felül kell bírálni. Kezdőként, ismeretlen terepen viszont nagy segítség.

2015. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!