Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egy párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy párkapcsolatban, vagy szexkapcsolatban csak a nemi szerv milyensége fontos? ( nők a salátapunci miatt aggódnak, ffiak, meg a péniszük mérete miatt) Hol van az, hogy szeretlek? Egyáltalán, mit gondoltok, egy

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szexkapcsolatban sehol


párkapcsolatban meg... hát nem nevezném az itteniek véleményét reprezentatívnak. az én pár kapcsolataimban több kérdés esik a szeretelekkel kapcsolatban, mint a péniszem méretével vagy a salátapuncival kapcsolatban

2015. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél ez a fontos. És itt sok a troll, provokátor.
2015. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nincsen az úgy a valóságban. Azért hiszed ezt, mert ide főleg csak olyanok írogatnak, akiknek emiatt van kisebbrendűségi érzése. meg olyan fiatal gyerekek, akik még soha nem szexeltek, de azt hiszik, hogy ahhoz ez a legfontosabb. :)
2015. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam befejezni,bocs: egy kapcsolatban mi a fontos?
2015. szept. 23. 17:13
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes,kiegyensúlyozottságra valló véleményeket,hozzászolásokat.
2015. szept. 23. 17:15
 6/18 anonim ***** válasza:

Lavender, a kapcsolatban, a szerelmen túl, a 3 pillér a fontos. A testi, a lelki, és a szexuális összeillőség.

Mármint ha valaki jó és hosszú kapcsolatot akar.

2015. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom,ezt gondolom. Csak nem tudom,hogy mesélhetném el a fiatakoknak,akik ezen aggódnak,hogy nem fontos. Viszont ezzel a kérdéssel találhatok néhány értelmes embert.
2015. szept. 23. 17:19
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan a gyakorit... segíteni nem lehet mindenkin, és nem is kell!

Én unalmamban járok ide, ennek ellenére többször is próbáltam segíteni.

Van akinek nem lehet, mert nem segítségért jön, hanem sajnáltatni magát.

Ennek ellenére volt már 2 eset ahol tényleg tudtam érdemben segíteni.


Eddig azt tapasztaltam, hogy a lányok fogékonyabbak az értelmes tanácsra, a pasik fetrengenek sokszor az önsajnálatban és hisztisek :D


34F

2015. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szeretni? Az már sajnos kiment a divatból...
2015. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem,gondolom,hogy érzelmileg,mentálisan,gondolkodásikag,szexuálisan össze kell illeni,hogy legyen párkaocsolat. Szexuálisan,értelmuleg, is egy szexkaocsolathoz.
2015. szept. 23. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!