Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert olyan fontos hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan fontos hogy egy pasinak mekkora a farka?

Figyelt kérdés
Ugye a huvely csak 7-8cm ha jol tudom (lehet nem). Akkor miert olyan fontos?

2015. júl. 13. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

mert ilyenek vagyunk és kész , az egónk miatt van az egész ,

am a nők meg a melleiket mérik össze szóval ......

2015. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De a mellméret k*rvára nem számít. Sokkal fontosabb számomra, hogy egy lánynak szép arca, haja legyen. Egy kis pénisz meg kb semmire nem jó. Az én 12 centim mire elég? Rendesek a lányok mert nem sértenek meg, de úgyse kellek senkinek. :/ 21/F
2015. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jo, ertem, az egotok miatt fontos. De amugy szex kozbe szamit?

Es a masodik valaszolonak, fontosabb, hh hasznalod (szerintem), mert amugy semmi jelentosege sincs. Vagy ha van, akkor irjatok, mert ezert kerdeztem.

2015. júl. 13. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:

egy 16_18-20 centissel oda is eljutsz ahova a kicsivel nem de a vastagság fontosabb vagyis legyen vagy 45-50 mm vastag az jobban esik a nőnek

majd próbáljátok ki egyszer mind a kettőt

2015. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hüvelyméret 10 cm kb. alap állapotban, de mint a vérpénisz, a nők hüvelye is tágul szex előtt, során.
2015. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 12 centissel volt először hvelyi orgazmusom.

A pasi titka az volt, hogy rádöbbent, hogy a nőt nem csak tunkolni kell, hanem másfajta mozgás is létezik.

Nem vagyok egy fadarab az ágyban, nem is bírnám ki, hogy ne csináljak semmit... de akkor csak feküdtem, és döbbenetesen hatalmasakat élveztem.

Ismétlem: 12 centivel. Volt már nagyobb farkú pasikkal dolgom, de nekem az a férfi a FÉRFI, akinek 12 centije volt. :D


Szóval, fontosabb, hogy jól tudjon bánni vele a pasi. Meg, hát igen, az jó, ha vastagabb, pedig nekem szűk a hüvelyem, de mégis, hogy őszinte legyek jó, ha teljesen kitöltenek. Ahogy nektek, férfiaknak is ugyanúgy jó érzés, ha kitöltitek a nőt. :)

2015. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valójában nem fontos, de ezt kb. ugy értelmezheti egy lány, hogy ez olyan mint nektek a mell. "úristen nincs melle" stb...gondolatok.:D

Amúgy nem fontos, csak valami rivalizálás kell :D

2015. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat:)
2015. júl. 14. 09:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Valójában azért, mert minden férfi retteg tőle, hogy leszerepel a nők előtt.

Persze, úgy érezni, hogy jobb, több vagyok a többieknél, az is szerepet játszik, tagadhatatlan, hiszen ki ne szeretne inkább az élmezőnybe tartozni, mint a sereghajtók közé, de ez másodlagos.

A férfiaknak fontosabb a nő megbecsülése és öröme, mint azt valaha is bevallanák. Félnek a kudarctól, mert úgy vélik, ha a szex nem jó, értsd jól; nincs női orgazmus, az csakis az ő hibájuk. Ha nem áll fel, az ő hibájuk, ha hamar mennek el, az ő hibájuk. Ha kicsi a méret, biztosak benne, hogy a nő csalódik, és kikacagja őket. Ha nem teszi, csak azért, mert van szíve, és megsajnálta, de a véleménye, ítélete megvan, hiszen néhány nő simán hangoztatja, hogy a kisméretű férfi nem férfi. Hogy ez csak néhány nem éppen szofisztikált vélemény, ezt ijedtében el sem hiszi. Szóval a férfiakat nem annyira a bizonyítási kényszer motiválja ezekben a dolgokban, mint inkább a rettegés a kudarctól. Amikor megkérdezik az akció végén, milyen volt, nem vállveregetést várnak, hanem megnyugtatást, hogy nem volt gond.

Szerintem, a legtöbb nő, aki ismeri a férfi lelket, vagy legalább egyét, megerősítheti ezt.

2015. júl. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fontos,csak a média hatása ez is.
2016. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!