Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fér be a péniszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fér be a péniszem a barátnőmnek. Sehogy. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szeretnénk szexelni. De az a baj hogy ő nagyon szűk, nekem meg jó vastag farkam van. Eddig 2x próbáltuk, úgy hogy már rendesen fel volt ő is izgulva, de nem megy be neki túl szűk, nekem meg túl vastag

2015. szept. 23. 18:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

A 7-es jókat ír. Igaz, hogy az erőteljes lökés veszélyes lehet mindkét fél számára, de vagy ez vagy szakítás. És utóbbi nagyon szar érzés, mert egy kapcsolatom pont emiatt ment tönkre. Úgyhogy én nagyon megbántam, hogy csak gyengéden próbálkoztam, valószínüleg jobban fájt volna neki az erőteljes, de túl lettünk volna rajta és pár alkalom után már élvezte volna.

Amúgy tiszta vicc, hogy ilyen kérdéseknél csak az ostoba sablon választ pontozzák fel, hogy legyen még nedvesebb. Ebből látszik, hogy egyikőjük se került még ilyen helyzetbe.

2015. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs hogy nem fér be. nekem olyan vastag mint egy energia italos doboz, mégis befért minden barátnőmnek. igaz jó sok síkosítóval, meg volt aki vérzett utána. de befért...
2015. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
2015. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%
2015. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%

#7: rendben van, amit írsz, de itt nem a méhnyakról, és mégcsak nem is a medencecsontozatról volt szó, aminek több hónapnyi drasztikus átalakulásra van szüksége a szüléshez, hanem magáról a vagináról. A vagina kitágításához nem kellenek hónapok.

Egyébként a kedves kérdező mégiscsak kihagyta a leglényegesebb információt, melynek tudatában már teljesen más a leányzó fekvése...

2015. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony lány. 43 kilós
2015. szept. 24. 14:56
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

Azt hiszem egy jó cipőkanál segythet!

Ne dicsekedj, nincs neked akkora hogy itt játszd a bazári majmot!

2015. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Te igen gyökér, névtelenül miért dicsekednék? -.-" idióta barom
2015. szept. 24. 15:09
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Na jó, sok a bunkó.... Most komolyan, milyen felfogás az, hogy fáj meg vérzik a csajnak, de kit érdekel, én akkor is betettem? Nekem az első alkalmamnál ugyanez volt a probléma. A barátomnak méretes volt, nekem meg kifejezetten szűk. Hiába voltam elég nedves, nem akart bemenni. Sokáig nem is erőltettük, inkább csak pettingeltünk, ujjazással próbáltuk kki, hogy lehet minél jobban tágítani. aztán mikor sor került a dologra, akkor óvatosan próbálta betenni, odatette és kicsiket tolt rajta. Nem mondom, beletelt vagy öt percbe legalább, míg a makkja bent volt, de utána már kicsit könnyebben ment. Közben mindig kellett jelezzem, hogy mikor kibírhat a fájdalom és mikor fáj nagyon, és olyankor óvatosabbra váltott. A szűzhártya nehezen szakadt, akkor mondtam, hogy tudom, hogy fájni fog, de lökjön egy erősebbet. Lényeg: hülyén tud kijönni, de kommunikálni kell, mert a pasi nem tudhatja, hol a fájdalomküszöb és ha olyan a helyzet, hogy tudod, hogy fájni fog, akkor sem "meglepetés!" és betörsz, hanem számítson rá és legyen felkészülve. Mikor meg már bent vagy, akkor is legyél óvatos, és akkor a végére lehet már élvezi is :D


Remélem segített.

2016. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Vegyétek egy új ládát és próbáljátok anban
2018. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!