Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az édes 3as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az édes 3as rol,2 lány egy fiu. Akad olyan csaj aki normális gondolkozasú és viselkedesű mégis megteszi?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer megtörtént a legjobb barátnőm is bevettem a barátom mellé. Nem bántam meg, az életben egyszer szerintem ki lehet próbálni.
2015. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pasiként volt részem 2 lánnyal való együttlétben. Nagy élmény volt,máskor is bevállalnám.
2015. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Volt alkalamm több ilyenben. Nagyon izgató persze, amíg tart. De utána a nők elkezdenek agyalni. Ha bármelyik lányban több van puszta szexuális érdeklődésnél a férfi iránt, akkor nagyon veszélyes dolog. Gyerekkori barátságokat láttam megszakadni lányok között ilyen miatt. Ha szerelmes vagy a fiuba, akkor nem javaslom hogy belemenj még egy csajba, mert valószínűleg sérülni fog a kis lelked (bár nem tudom hány éves vagy és mennyire tapasztalt).
2015. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szarom le, kezdem már unni hogy szinte mindennap van ilyen rohadt kérdés.
2015. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne akadna? Csak az a baj, hogy lányt nagyon nehéz találni, a pasis 3as már megvolt :)

Ismerőst semmiképp nem szeretnénk, és olyat se aki utána tartani akarja a kapcsolatot.

Pasiból könnyebb ilyet találni, de ott meg nagyon erősen szűrni, mert rengeteg az elmebeteg, idióta..

24/32 pár

2015. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jo volt :) mi ugy csinaltuk hogy en kapaszkodtam az agyba, a parom dugta a fenekem es a masik lany felcsatolhatossal dugta a parom... :) az is jo volt amikor a parom a fenekemet dugta es a masik lany nyalt kozben, vagy pasim dugta a puncim es a masik lany pedig a popsim ;) meg sokat jatszottunk igy... majd meg irok
2015. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok, maris eszembe jutott meg nehany: egyik kedvencem volt amikor lefekudtem hassal az agyra es alattam fekudt a pasim, ugy hogy a szamban volt a kukija. Kozben a masik lany paprikaspray-vel fujta be a puncim es mindenfele hasznalati targyat dugott fel nekem. Ha mar nagxon felizgultam akkor szivni kezdtem a pasim peniszet es fogaztam is.

Vagy az is jo volt, amikor a pasim farkara forro rudat nyomtam, majd szopni kezdtem es mielott elment volna, ujra jott a forro rud. Kozben azert en is szenvedtem, mert a masik lany feldugott a fenekebe egy masik rudat es nekem hattal allt negykezlab, igy dugott.

Utolso pelda: a pasim lefekudt hassal az agyra es a masik lany nunijat dugta, mikozben en folealltam negykezlab es a mellemet a szajaba nyomtam. Kozben a masik lany bedugott egy mupeniszt a fenekembe es egyett a puncimba es paprikaspray-vel fujt tele.

2015. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ez elég egyértelmű kamu, ha paprikasprayt kaptál volna oda, kb. eszméletvesztésig ordítottál volna a fájdalomtól. Kaptam már olyan sprayt arcba, el sem bírom képzelni, máshova milyen lehet.
2015. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!