Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma a párom a számba élvezett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a párom a számba élvezett, de egyáltalán nem volt jó, öklendeztem is és nem tudtam hirtelen lenyelni. Nagyon kellemetlen volt. Mit lehet ezügyben tenni? Hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy ne nyeld le. Ha a pasid erőlteti ezt a dolgot akkor meg küld el a p.csába
2015. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
dehogy erőlteti :) de ha ne nyeljem le akkor hogy?
2015. szept. 25. 12:46
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Kiköpöd egy zsepibe.
2015. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
A pasid igyon előtte jó sok ananászlevet, attól édesebb a sperma.. Nem vicc! Vagy ha így se megy, használj papírzsepit (köpd oda)
2015. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kiköpném én, de itt meg egyes pasik azt mondták, hogy az nagyon kiábrándító, ha kiköpöm... de sajnos másképp nem fog menni. köszi a tippeket :)
2015. szept. 25. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Gyakorolni kell. Gondolom az elso ilyen eseted volt.

Kesobb mar tudod, milyen, mire szamits es megtanulod, hogy hogyan kezeld.


Ha nem megy ugy, hogy a szadban van, akkor amikor elkezd elvezni, vedd ki, es fejezd be kezzel. Kozben iranyitsd ugy, hogy a szadba-arcodra menjen es nezz melyen a szemebe.

2015. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne tartogasd a szádban, higítsd fel a nyáladdal, gyors nyeld le és csak pár mp után vegyél levegőt. Semmit nem fogsz érezni.
2015. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

És az nem kiábrándító, hogy olyat vár el, ami neked gusztustalan?

Egyébként meg nem, nem kiábrándító.

2015. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Akkor kérd az arcodra.
2015. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Kiábrándító, nem kiábrándító, szerintem az a kiábrándító, ha nem veszi figyelembe, hogy ez neked nem jó. Én szoktam szólni, hogy "szólj mielőtt jön", és akkor a végét csak kézzel csinálom. Ha nem szól, akkor meg így járt, mert amint megérzem, hogy jön, egyből "kiköpöm", aztán folyik mindenhová :D De van hogy még ízlik is, ez nálam hangulatfüggő :)
2015. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!