Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben azon aggódom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben azon aggódom, hogy hogy nézek ki. Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ruhába viszonylag elégedett vagyok a testemmel, de nélküle lógnak a melleim, narancsbőrös a fenekem, plöttyedtek a combjaim, és még sorolhatnám. Szex közben ezek gyakran eszembe jutnak, és olyankor elmegy a kedvem az egésztől. Lányok, ti is voltatok már így? Hogy győztétek le ezt az érzést?

2015. szept. 25. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak szex közben jut ez eszedbe, vagy úgy egyáltalán akkor, amikor meztelen vagy?

Lehet, hogy a nyomás miatt van, azon aggódsz, hogy a partnerednek nem tetszel - de ezt úgy érzékeled, hogy saját magadnak nem tetszel.

Mindenféleképpen szükséged van külső pozitív megerősítésre. Akivel szexelsz, az nem szokta dicsérni a tested?

2015. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

xard már le az ég áldjon meg

koncentrálj a kéjedre és a partneredre

ne foglalkozz semmivel csak,hogy jó legyen

kielégítő legyen

sok legyen

ne rontsd el 2-tök szexét hüly gondolatokkal

2015. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aggodj nyugodtan. Közöld a partnereddel is. Legyen neki is sz-r!
2015. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra hogy a párodnak, ennek ellenére is te kellesz, és te tetszel neki.

Hiszen veled van és veled bújik ágyba. :)

2015. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

meglepo hogy eddig senki nem irta: SPORTOLJ!!


ne azert hogy kovesd a divat trendet, nem azert hogy fogyjal le nadszalvekonyra, hanem magadert! a sajat megitelesedert! az onbecsulesedert!


es a folyamat is teljesen visszafordithato, siman lehet hogy ugyanugy nezel ki mint 1eve mikor nem volt gondod. aztan most elkezdesz sportolni rendszeresen par hetig honapig, megdicser pasid is es te is szebbnek latod majd magad, tobb onbizalmad lesz meztelenul( holott lehet akkor is ugyanugy fogsz kinezni mint 1eve, csak teszel magadert..)

2015. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azon gondolkodom hogyan nézek ki... Hogy milyen jól... :D Erre amúgy nehéz bármit is mondani, amíg te nem barátkozol meg magaddal addig ez nem fog változni. Fejben dől el.
2015. szept. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sportolok, és figyelek arra mit eszek, de mégse látszik sajnos. Vékony vagyok, mégis plöttyedt és narancsbőrös. Tudom, hogy nekem kéne elfogadnom magam, csak nem tudom hogy. Amúgy köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 26. 12:21
 8/8 anonim válasza:
Ha nem tetszenél a pasinak nem szexelne Veled... A vizuális hatás fontos. :)
2015. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!