Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majdnem összejöttem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem összejöttem egy négerrel, de mikor oda került a sor, akkor a farka láttán teljesen elment a kedvem, tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tetszik a néger férfiak nemiszerve......


21/L


2015. máj. 15. 00:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%
Olyan nagy volt vagy mi volt vele a baj???
2015. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
20%
Szegénykém, egy fehér 12 centis fincsibb lenne?:)
2015. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
12%
Ha gondolod nekem nyugodtan tapasszolhatod a srácot...;) :p
2015. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
22%
Változtatni úgy tudsz, ha nem leszel rasszista. Mert ez, hogy "egy négerrel" és "a néger férfiak nemiszerve", az az. Nem kérte senki, hogy tetszen, de ha változtatni akarsz, akkor nem rajta kell.
2015. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Nem a mérettel volt a baj, egyébként sem érdekel, hogy kinek mekkora, sokkal inkább, hogy hogyan használja.

Nem tudom hogyan mondani, nem tetszett h olyan sötét, és barna... Bár számíthattam volna rá, nyilván mire másra számítottam egy négernél, de sosem láttam még néger péniszt azelőtt.

2015. máj. 15. 00:37
 6/40 A kérdező kommentje:
Rasszista?? Nem vagyok az. Ha az lennék össze sem jövök vele, nem gondolod???
2015. máj. 15. 00:38
 7/40 anonim ***** válasza:
81%

"Változtatni úgy tudsz, ha nem leszel rasszista."


Hát k*rvára rasszista, főleg, hogy összejött vele... szerintem rögtön neonáci, nem?

2015. máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2015. máj. 15. 00:39
 9/40 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem lennél rasszista, azt kérdezted volna, hogy mit csinálj, ha nem tetszett a nemiszerve. De te azt mondtad, nem tetszik a négerek nemiszerve. Tehát vagy sokat láttál már, akkor viszont kétlem, hogy ez lenne a kérdés, vagy pedig egyet és most általánosítasz.
2015. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam egy üzenetet, valaszolsz? :)
2015. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!