Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi táncos munka megbízha...

Eliza04 kérdése:

Külföldi táncos munka megbízható? Tancosmunka. net oldalt néztem.

Figyelt kérdés
Egyedül nem szívesen indulnék el, érdekelne hogy valakinek lenne-e kedve kijönni Olaszországba. 18 éves lány vagyok.

2013. jan. 15. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A táncos munka, főleg Olaszországban, Svájcban, Németországban egyet takar, mégpedig a kupiban táncolsz.

Persze biztos vannak táncos munkák, amik tényleg azok, de azok általában hajón vannak, illetve társulatoknál.

Sokan rámentek erre a csapdára, nagy pénzt ígérnek, és mire feleszmélsz, már teljesen más a dolog...

2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon jól lehet keresni táncos munkával külföldön én is évekig csináltam. Akár ezer €-t is egy hét alatt.Viszont csak közvetítővel érdemes menni mert ha magadtól mész ki akkor az elég necces. Én több ügynökséggel is voltam itt-ott, (Norvégia, Dánia, Németország) de a vipbudapesthostess és modell ügynökséget tudnám ajánlani neked leginkább.
2014. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg csak közvetítővel érdemes kimenni és abból sem mindegy milyennel. Futottam már bele olyan "ügynökségekbe" akik nem is találkoztak velem mielőtt kiküldtek. Ebből általában az lett, hogy nagyon nem az volt kint mint amit elmondtak nekem. Az első normális ügynökség a vipbudapest volt akik leültek velem megbeszélni a lehetőségeimet. pl ha egy helyen már nem lehet olyan jól keresni azt is megmondják és ajánlanak helyette másikat.
2014. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!