Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már a kapcsolat vége?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint egy éve vagyunk együtt. Az elején mindig volt szex, amikor találkoztunk. Volt többször is, hogy félálomban leszopott, vagy ezzel ébresztett.

Most már egyre ritkább a szex is. Értem ezalatt, hogy ha haza jövök tőle, akkor ki kell itthon verni magamnak, hogy kielégüljek.

Ez szerintem nagyon gáz egy kapcsolatban. Ti mit gondoltok?

25/F


2015. szept. 27. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg így van, főleg ha te magad is így érzed...

Váltani kell és kész... egyikőtöknek sem lesz jobb ha húzzátok az időt...

2015. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélgess el vele róla őszintén
2015. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megunt, vagy meguntátok egymást. Szokott ez így lenni.


Félálomban lesz*p, ez miféle perverzió? Nekrofília-szerű?

2015. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, beszélnetek kell...
2015. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3: ő se tudott aludni meg én se...


Ha megunt, akkor miért tervez előre hónapokkal?

2015. szept. 27. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, tán nem is vette észre, hogy idővel csökkent a szex mennyisége.


Ez egy ideig természetes is lehet, de itt láthatóan te ezzel nagyon nem vagy elégedett. Irigyellek, én is megunom egy év után a nőket.

2015. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megunt. Lehet, hogy eleinte csak nagyon szeretett volna teljeseíteni, hogy megfeleljen neked, de valójában ennyi a szexigénye, mint ami most van.

Az is lehet, hogy azóta csökkent az igénye a szexre, ennek hormonális oka is lehet, főleg, ha azóta elkezdett fogamzásgátlót szedni.


Illetve kezdetben ott van az újdonság varázsa, mostmár talán kevesebbel is beéri, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy megunt, főleg, ha minden más téen változatlanul jó a kapcsolat.


Egy őszinte beszégetés (nem leszidás és száminkérés, hogy miért nincs szex, hanem rendes megbeszélés) itt is, mint mindig a legjobb megoldás lehet. : )

2015. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!