Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nagyon nagy negatívum ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nagyon nagy negatívum ha első alkalommal nem áll fel?

Figyelt kérdés
Előtte sem petting sem más nem történt köztem és a barátnőm között, egyszerre az aktusra ugrottunk (oké, pár perc csók után) és egyszerűen amikor életre akart kelni és gumit akartam húzni, lelankadt.
2015. szept. 27. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát kényeztetnie kéne
2015. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, egy normális nő tudja kezelni ezt a helyzetet és megértő.
2015. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legjobbakkal is megesik ;-) hogy kezelte a helyzetet? Nem ébresztette fel a szájával? 19/L
2015. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kezelte végül is rosszul olyan módon, hogy nem szólt rosszat. Csak annyit mondott hogy hagyjuk.

Én úgy voltam vele ha nem akarja az orált nem erőltetem, én neki rövid ideig csináltam, ő nekem nem. De nem baj, én örömet akartam neki okozni, nem vártam el.

2015. szept. 27. 17:08
 5/11 A kérdező kommentje:

De amúgy, azóta szakítottunk. Nem tudom ezért e, még egyszer ezen kívül próbáltuk és akkor is akadtak problémáim, de végül sikerült.

Csak most azért rossz, mert nem tudom mi lesz ha újra lesz valakim és megint ez lesz :\

2015. szept. 27. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt az. Nem az elso alkalomnal tortent de mikor mondjuk faradt volt a parom es nem jott ossze ot megviselte engem nem zavart. Mikor lattam,hogy rosszul esett neki hozza bujtam szeretgettem aztan kis ido mulva Minden mukodott mint a karika csapas :D

18/L

2015. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyáltlaán nem gáz. mindketten szüzek voltunk, és jó sokat oráloztunk előtte, mégis akadtak problémák. De ez ilyen, tök természetes, mivel izgul az ember, plusz az óvszer elég ratyi anyag, szóval megesik. Idővel nem lesz probléma :)
2015. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem!

Első alkalommal, nekünk sem úgy sült el az este ahogy szerettük volna. Aztán másnap reggel már semmi probléma nem volt.


Ez függ attól is hogy a párod, hogyan reagálja le, mert ha lemondóan, akkor a következő alkalommal rá stresszelsz és azért nem fog menni.

Én mondjuk ilyen esetben elég toleráns vagyok mindig a párommal szemben! :)

2015. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Csak annyit mondott hogy hagyjuk"


Erre nem mondanám, hogy jól kezelte, szerintem nagyrészben emiatt volt a szakítás, de amennyiben átmeneti zavar volt a helyedben nem nagyon bánkódnék, mivel túl sokat úgysem várhattál volna tőle a továbbiakban.

2015. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ti "gyakoroltatok" legalább. Én mondtam barátnőmnek hogy próbálkozzunk, de azt mondta inkább ne mert nyugodjak le.

Biztos nem akart rosszat csak ezzel pont az ellenkezőjét érte el.

2015. szept. 27. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!