Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm még szűz, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még szűz, viszont volt már orális kapcsolata az exeivel, nekem viszont ő az első. Amikor szóba kerülnek az exei nagyon rosszul érzem magam, amikor az szexuális együttlétről van szó akkor pedig a hányinger kerülget. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon feszélyezve érzem magam, hogy neki már volt előttem kapcsolata nekem viszont ő az első. Valahogy elfog a rossz érzés, hogy előttem már valaki járt ott, más nem a szájával... Nagyon őszinték vagyunk egymással és nagyon szeretjük egymást de engem ez megőrjít... Mit tudnánk vele kezdeni? Én is és ő is szüzek vagyunk.

2015. szept. 27. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

hülyeség ilyenen gondolkodni, gondolj bele abba, hogy ők csak szájjal kényeztették, te pedig a farkincáddal!

Szerinted kinek lesz jobb érzés? :)

2015. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Linó03 ***** válasza:
100%
Beszéltetek már erről a problémáról? Tegyétek meg, beszéljétek át, mit nem szeretsz benne, ha más nem, a végén kérd meg, hogy ne beszéljen azokról, mert neked ez rossz. Mi is mindent megbeszélünk. Van, hogy kényesnek tűnik egy téma, de ha ezt sikerül átlépni, akkor utána sokkal jobb.
2015. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Természetes ez az érzés ez a fiúknál, nehéz megmagyarázni hogy mi okozza. Gondolj arra hogy a száján már jött ki hányás is, a punciján pedig vér is. 18/L
2015. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni erről, csak mostanában nagyon elkapott a hé
2015. szept. 27. 10:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Hév, és perverz beszélgetések közben akarva-akaratlanul is szóba kerülnek az exek 1-1 szóra. Na mindegy, köszi a válaszokat. :3
2015. szept. 27. 10:55
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Még szűz, de már tapasztalt a szopásban. Főnyeremény:P
2015. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha már szexelt, akkor nem szűz. Nem a szűzhártya számít. Nem tudsz megbirkózni a gondolattal, hogy ő már nem szűz, ezért elhiteted magaddal, hogy amit már csinált, az nem számít, miközben belül mégis számít neked.

Ha ezzel szembenéznél, lehet, hogy könnyebb lenne.

Vagy el kell fogadnod, hogy egy érintetlen lány jobb lenne neked, és inkább keress egy olyat.

Vagy gondolj bele, hogy ez számodra egy "most-probléma". Nagyon is valós, kínzó érzéseid vannak, de 5 év múlva szinte tuti, hogy nem lesznek ilyenjeid, és akár még röhögni is fogsz a mostani magadon.


Aztán azzal szerintem rohadt nagy baj van, ha perverz beszélgetések közben előjönnek az exek. Az őszinteséggel is csínján kéne bánnia a barátnődnek, neked meg a kíváncsiságodat inkább rá fordítanod, nem pedig a múltjára.

2015. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
...rá *kéne fordítanod...
2015. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A szexuális együttlétet az orális szexre értettem és az "előjövő exek" nem rendszeresek, tényleg csak ritkán, mikor nagyon kíváncsian puhatolózok, akkor jönnek elő. A szűzhártyája még tökéletesen épp, nem "járt benne még" senki. Az meg, hogy elhagyjam... Nincs az a pénz. :3
2015. szept. 27. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
amikor csokolod gondolj arra hogy abban a szajban masnak a farka jart :D
2015. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!