Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Piszkos munkahelyi gondolatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkos munkahelyi gondolatok?

Figyelt kérdés
Az a konkrét kérdésem, hogy Ki szokott, vagy gondolt arra, hogy önkielégitést végezzen a munkahelyén? Volt már rá példa? szégyenlősek voltatok?használtatok valamit hozzá? kort, nemet írjatok légyszi?

2015. szept. 27. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az szokott lenni a gondolatom, hogy milyen jó lenne ha nem lennék minden áldott nap csupa olaj...
2015. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

nekem nincs időm ilyenen gondolkozni munka közben . örülök hogy egyeseknek van

(ügyes vagy pontozz le -.-")

2015. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gondolataim, és már elő is fordult párszor.:D
2015. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
volt már rá példa hogy könnyítettem magamon:D
2015. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már vertem ki, munkában.
2015. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is néha gondolkozom rajta, de még nem tudtam rávenni ilyenre magamat. ti hogy küzdöttétek le az elsőt?
2015. szept. 27. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Többször is elöfordult hogy kivertem a munkahelyemen! Annyira kanos voltam, hogy képtelen lettem volna dolgozni ha nem teszem meg!
2015. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 donfetibo válasza:
Mikor dolgoztam nagyon sokszor elő fordult de 3 munkahelyemen szerencsésebb voltam, nem kellett ki vernem, mert a kolléganők rendesen megdugtak! Ezért jó pincérnek vagy elárusítónak lenni!!!☺☻
2015. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is vertem már ki mindenütt. Munkahelyen is!

De keféltem is munkahelyen!

2015. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 V.M.. válasza:
foleg amikor a baratnomtol megyek dolgozni,na akkor kepes vagyok 2x-is kiverni a wc-n,vagy eppen ruhan keresztul :) csak akkor utanna rossz lesz az erzeted. :)
2015. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!