Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményed a munkahelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a munkahelyi HOMOFÓBIÁRÓL?

Figyelt kérdés

Egy gyárban robotolok,nem kedvtelésből,fiatal,22 éves srác vagyok,csak a pénzt gyűjtöm,hogy el tudjam végezni azt,amit szeretnék. Nem is ez a lényeg,csak én úgy gondoltam,hogy bemegyek,elvégzem a dolgom naponta,majd hazajövök.

Nos nem gondoltam volna,hogy találkozom a munkahelyi homofóbiával.

Tegnap hallottam egy nőt,tőlem 3 méterre beszélt ki engem,hogy biztosan homokos vagyok,mert ahogy álltam a gép előtt,meg ahogy beletúrtam a hajamba. Nos valóban meleg vagyok,de hogy ennyiből valaki ezt gondolja a másikról... Szóval az,hogy bejárok naponta elvégezni a dolgom,és nem érdekel igazán senki,és semmi,nem igazán jött be. Nem szeretem a homofóbokat,így ezután ,lehet gyerekesnek hangzik,de csakazért is felvettem azt a stílust,amit a lányos melegek csinálnak. Elkezdtem előtte úgy járkálni,mégjobban beletúrtam a hajamba,stb.

Ahogy nézett rám.... hát idegestő volt,de közben belül gúnyosan mosolyogtam,és néha felé is eleresztettem egy mosolyt,mert tudtam,hogy idegesíti. Gyerekesen viselkedtem ? Szerintem nem. Mit tud tenni,ha homokos vagyok ? nem tud semmit ellene tenni,egy egyszerű nyali-fali alkalmazott csak. :D


2015. júl. 16. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Mindenutt vannak taho, bigott emberek.


A munkahelyi szabalyzatban le kell legyen irva, hogy nem lehet senkit, semmiert diszkriminalni, igy ha valaki szemetkedik, felnyomhatod a fonoknel.

2015. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Gyermekem ezzel vigyázz nagyon. Mert hamar ki lehet türni a homikat szóval lehet hogy nem sokáig fogsz már dolgozni ott. Amugy meg nem gyerekes csak megmutattad neki. Seriem inkábbb menj oda hozzá és szolj be neki (a kolleginának. Engem egyszer leszbikusoztak le de én akkor nem ismertem kegyelmet és kicsináltam :) velem nem éri meg ki kezdeni ;)
2015. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából épp ezaz,hogy most az,hogy homokosnak tartanak,nem érdekel igazán,mint mondtam nem kényszerből vagyok ott,nem köt oda semmi, aképzésre is összegyűlik a pénz e hónap végéig,de utána még maradnék tapasztalatszerzésre. Most az,hogy egy idegbeteg viselkedésű nyali-fali mit gondol rólam,vajmi kevéssé sem érdekel... Csak érdekelt,hogy gyerekesnek tartja e ezt valaki :D
2015. júl. 16. 19:56
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre röviden válaszolva: fölösleges, primitív és kontraproduktív dolog.
2015. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"A kérdésre röviden válaszolva: fölösleges, primitív és kontraproduktív dolog."


Ezt most a nő viselkedésére mondod,hogy mindenkit kibeszél,nyal-fal,vagy az én viselkedésemre ?

2015. júl. 16. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésed az volt, hogy "Mi a véleményed a munkahelyi HOMOFÓBIÁRÓL?"

Erre válaszoltam, mint azt külön ki is emeltem.

(4es voltam)

2015. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Büntetendő. Így vagy úgy..:)
2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

És Te miért érzed dolgodnak lealacsonyodni egy ilyen emberhez? Pláne így. Istenem...


Ha majd egyszer gyereked lesz és azért szólnak meg, hogy a szexuális orientációd ellenére neked az meg minek kellett, akkor majd balerína ruhában viszed majd iskolába, hogy polgárpukkasztás közben csak bizonyísd abban is, hogy igazuk van?


Elképesztően gyerekes húzás volt ez. Emelkedj felül az ilyen taplókon, ahogy másoknak meg a "rossz példa melegeken" kell túlemelkedniük.

2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Csak azért törölted a királynő válaszát, mert én mondtam, nem azért mert annyira zavart volna téged.
2015. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Mond már meg mi értelme tiltani, ha újra tudok regizni?
2015. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!