Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális a részemről? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 30 éves nővel. Jó a szex, igazi vadmacska. Az utóbbi időben felhozta, hogy durvulhatnék szex közben. Kifejtette, hogy igényli, hogy szíjjal jó keményen elfenekeljem, pofozzam a mellét és az arcát. Az elején tartottam a dologtól, de meglepődtem, hogy egyre jobban élvezem. 32 éves férfi vagyok.
2015. szept. 28. 21:49
 1/9 kalauz ***** válasza:
100%
ha élvezitek, mi ebben a ciki? meg aztán nem kell mindenkinek elmondani
2015. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezitek, akkor hajrá, csak ne ess át a ló másik oldalára. Mármint ne verd hülyére a nőt, és félholtra sem, lehetőség szerint!
2015. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linó03 ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első kettőhöz.
2015. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Mutasd a csajt! :)
2015. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagy és ilyen kérdéseket teszel fel. Na ez a ciki.
2015. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok ilyen nőt? :D Élvezném kegyetlenül! Mit érdekel, hogy normális-e? :D ÉLVEZD!
2015. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rövid leszek és velős.

Azzal nincs semmi baj, ha valami mindkét félnek tetszik, mindketten élvezik az együttlét alatt, legyen bármilyen bizarr valaki más számára, ha elméletben neki kéne csinálnia. A többieket pedig úgyse kéne érdekelnie, hogy azok ketten mit csinálnak, nem?

2015. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki

Próbáld még ki a verbális alázást is, pl amikor ő a hasán te meg rajta fekszel dugás közben.

A füléhez hajolsz is lököd a mocskos dumát

2015. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ős is élvezi és te is élvezed, akkor OK.
2015. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!