Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szeretitek valójában a "romantikus" férfiakat? Illetve milyen viselkedés amitől elolvadtok? 27F

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy eléggé fóbiás lettem az előző kapcsolataimban. A helyzet az, hogy sorra nyert nálam bizonyságot az, hogy valójában ti ténylegesen a keménykötésű, határozott férfias "hímeket" szeretitek, és totál nem azokat az aranyos, kedves, nice-guy jellegű pasikat.

Sajnos ez működött nálam is, egészen addig amíg flegmán, keményen és kissé önzően viselkedtem egy lány ismerősömmel (mellesleg eléggé jó nő volt) - nagyjából le se sz.rtam az érzéseit, meg ilyeneket. Kb fiúhaverként bántam vele - addig egyszerűen imádott, sőt rajongott értem. Aztán összejöttünk, és igyekeztem mindent beletenni a kapcsolatba, kedves lettem, romantikus, vittem apró ajándékokat, próbáltam érte megtenni mindent...és mi lett a vége? Egyszerűen megunta és kidobott a francba 2 hónap után.


Most találkozgatok egy nagyon aranyos lánnyal, korban is hozzám való, jó nő is, végre nem tabu a szextéma sem :D sőt perverz is kicsit :P és most itt állok és egyszerűen nem tudom hogy viselkedjek. Próbálok önmagam lenni, ugyanakkor lekorlátozni a "szeretetemet"... a kedvességeket direkt visszafogni, direkt nem bókolni állandóan. Kerülni a cuki, aranyos dolgokat, nehogy ez legyen a vesztem.

Csak ezzel az a baj, hogy annyira fóbiás lettem már attól, hogy most mivel fogom elcseszni, hogy magam sem tudom hogy viselkedjek, egyáltalán milyen az igazi énem kapcsolatban.

Ezt meg is beszéltem vele, ő azt mondta szereti a határozott férfiasságot, ugyanakkor kedvességet is.


Szóval ebben kérem a segítségeteket, srácok is írhattok ti hogyan élitek meg ezt, hogyan viselkedtek pimasz, mókás és határozott kemény férfiként úgy, hogy közben azért gyengédek is vagytok a lánnyal.



2015. szept. 29. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Én sem szeretem ha valaki túl nyálas, csöpögős, de az se jó ha le se sz. arod a csajt, szóval a kettő közt valahol. Vehetsz neki apróbb ajándékokat, virágot, csokit, de azért ne vidd túlzásba szerintem
2015. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Úgyse fogják bevallani, de a romantikára manapság egy nő se vevő. Az is taszítja őket, ha látják rajtad, hogy vannak érzelmeid. A bunkóság, lekezelés, beképzeltség az, ami sikerre vezet a csajozásban. Ilyen legyél vele!
2015. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyél bunkó! Vannak még mők,akiknek tetszik az, ha valaki romantikus meg kedves, nem bunkó paraszt. Én szeretem, ha odafigyelő, romantikus a partnerem, de nem kell minden nap ilyennek lenni. Hetente 1 ajándék belefér vagy 2 hetente. Ne öld ki az érzéseidet magadból. Nem hiszem, hogy egy majdnem 30 éves érett nőnek az kelleneami a tini cicák TÖBBSÉGÉNEK, hogy leszarják a fejüket meg bunkók legyenek vele. Úgy gondolodm, hogy az érettebb nők már vágynak az érzékiségre és a romantikára.
2015. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen utolsó, pont ezért van az, hogy a házasságok 90%-ban más nem megy, mint veszekedés és egymással üvöltözés, mert a nőnek azért egy idő után kéne valami érzelem, csak ugye egy bunkó tahót választott férjének, akinek csak a szex kell. Nyilván az elsődleges indok, hogy a másokon átgázoló, érzelemmentes csávó sosem fog pénzügyi gondokkal küzködni, míg egy érzelmesebb férfi könnyebben megrendíthető.


Egyébként tök mindegy, egy nőnek nem fogsz tudni úgyse megfelelni kérdező, mert ez megy: legyél kemény, de kőkemény ám, viszont közben érzelmes és szeress nagyon. Légy határozott, céltudatos, magabiztos, de azért mindig az legyen, amit a nő akar. És mindig ez van, egymásnak totálisan ellentmondó tulajdonságokat akarnak, szegények még nem jöttek rá, hogy az egyik üti a másikat...

2015. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
#4-es vagyok. Az a legfontosabb, hogy ha bunkón viselkedtél egy nővel a megismerkedésnél és az bejött neki, szóval párkapcsolatba állt veled, akkor utána ne változzál meg és ne legyél romantikus, mert ő nem abba szeretett bele. És ez fordítva is igaz. Ha romantikus vagy utána ne legyél bunkó
2015. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Ja nem a #4-es voltam, hanem a #3-as :D
2015. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Ütni kell őket,mazochista az összes!
2015. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A nőknek egyáltalán nem kell a romantikus,érzelmes rész.Semmire nem mész vele.Ha bunkó vagy,megalázod,le se szarod őket,na akkor fognak utánad futni majd,persze ha jóképű is vagy mellé...

24/F

2015. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Mi számít romantikusnak? Én szeretem ha kedves a pasi, bókol, bújós, kimutatja az érzelmeit. De csak amíg nem csöpögős. Például szeretem hallani a szeretlek szót, de ha túl sokszor mondja, akkor olyan komolytalannak tűnik az egész. Vagy ha túl korán(pár hét) után mondja akkor is. Szóval ez csak addig nyerő, amíg őszinte, és nem hatásvadász módon "rajong". Az apró ajándékok jók, de azt se minden alkalommal, mert akkor elveszik a meglepetés ereje ha már lehet rá számítani. Meg jelentés nélküli vackoknak senki nem örül. Ha meglát valami apróságot amiről én jutottam eszébe valamiért, és megveszi, megajándékoz vele, az nagyon jó érzés. De pont azért, mert nem számítok rá. De egy századik bögrének, macinak, mittoménminek nem örülnék.

Összességében én addig örülök a romantikának, amíg tényleg látszik, hogy a srác szívéből jön, és nem csak kötelességből ugrál körül.

2015. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen jól leírtad...

Amúgy ilyen bögrés macis sohasem voltam, mondjuk egyszer csináltam neki egy menő állatkát a szülinapjára.

Na ilyenek például, "egy férfi nem csinál állatkát, mert az nem férfias" :D Pedig eléggé kreatív vagyok, mindig kitalálok valami handmade ajándékot, ami sokkal jobb, mint valami x-edik bögre. Csak nem tuti, hogy bejön...


Korábban meg vittem virágot egy randira egy másik lánynak, és konkrétan leordított a sárga földig, hogy miaz hogy megöltem szegény virágot. Mondtam magamban "Na b..tok meg nektek semmi nem jó :D"


ÉS bizony a szeretlek szó. Ezt is megfogadtam, hogy kb soha többé nem mondom, vagy ha már NAGYON ott vagyunk. Egyszerűen 1 hónap után kimondtam és utána valahogy megváltozott minden. Egyszerűen éreztem, hogy alárendelt vagyok, és elvesztettem a férfibecsületemet. Nehéz leírni, de így volt.


Végül pedig fordított esetben belegondolok én férfiként milyen partnert várnék el. Nekem ne vegyen egy darab ajándékot se soha, mert utálom őket, ne legyen túlságosan geil, túl kullancs, társaságban/bulikon se akadjon rám, hanem inkább közösen éljük meg az eseményt, esetleg apró jelzések hogy együtt vagyunk de semmi nyali-fali. (Ennek sajnos az ellenkezőjét is átéltem, amikor meg k...szott hideg fekete kő lett a csajból, és végig hozzám se szólt társaságban, nem ám egy apró puszi)

Szóval összességében én egy vicces partnert szeretnék, akivel el lehet hülyülni, vagy komoly dolgokról beszélni, gazdaság, tudomány, politika stb... na és persze szex :P és abszolút nem akarom hogy állandóan ajnározzon, vagy szerelmetesen bámuljon. Persze néha egy kreatív meglepetés az nagyon jó...és akkor van tisztelete is.


Megpróbálom én is ezt hozni, bár ezért is tettem fel a kérdést, mert ennyi idő alatt sem sikerült kiismernem a női igényeket :D és sajnos mindig itt szívom be.

2015. szept. 29. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!