Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hol ismerkedett meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerkedett meg a szeretőjével? Mi a legbiztonságosabb megoldás? Tapasztalatok? Munkahely, szórakozóhely, net? Mi működik ilyen téren leginkább szerintetek?

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy aljas dolog szeretőt tartani és a pokolra jutok, de most nem ezen van a hangsúly, ezt tartsa magában, kérem, aki ezt a részét firtatná! Köszi!)


Sajnos a remek kapcsolatunk ellenére, a szexben nem elég szubmisszív beállítottságú a párom, pedig én több vadulást igényelnék, ezért gondoltam kicsit kikacsintok óvatosan... Kort és nemet is írjatok, hogy tudjam hova tenni a válaszokat! Köszi. 30/F



2015. szept. 30. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

#5 és kérdező

Könnyű papolni? Pont, hogy ez a könnyebb kiút, a másik háta mögött magadnak megoldani ami nem tetszik. A nehezebb út, a hűség és a kitartás még ha nem is a legjobb minden.

Elvileg leélnéd vele az életed, és gondolom házasság keretén belül örök hűséget fogadnál. Közös az értékrendetek :D Gondolom, akkor ő is félrelépne ha nem jó neki a szex, és te is örülnél neki ha kiderül.


Könnyű ezzel áltatni magad, hogy csak szexről szól, meg neked ez kell. Vagy akkor beszéld meg a pároddal, hogy neked nem az igazi a szex, mással is ki akarod próbálni, de őt szereted ne aggódjon. Kíváncsi lennék mit szólna, és lehet kiderül, hogy mégsem olyan az értékrendetek.


Most lehet azt mondani, hogy mit okoskodok itt, de a megcsalást nem lehet szépíteni szerintem.

2015. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

Egy egyetemre járunk. Már láttam is, hogy a folyosón vagy az utcán az egyetem környékén néz néha. Egyszer bejelölt ismerősnek és lájkolta pár képem, úgyhogy ráírtam. Találkoztunk és az első randinkon szexeltünk. Azóta havonta 2-3 alkalommal találkozunk és mindig kegyetlenül megdugom. Ő nem tudja hogy van barátnőm (nincs is kiírva a fb-ra), de nem is akar komoly kapcsolatot és elég neki az, ha havonta párszor találkozunk egymással. Így össze tudom egyeztetni időben a dolgokat bőven.

Külsőre nem éppen a zsánerem (vörös hajú, világos bőrű, lógós mellű), de összességében vonzó lány és a szexben sokkal többet és sokkal hamarabb megtesz, mint a barátnőm. Kérdés nélkül bármikor a puncijába (szed tabit) vagy szájába, arcára, stb. élvezhetek például.


22/F - 20/L

2015. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

utolsó.. LOL...


te kis naív gecc...

2015. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Internet.

Legjobb ha nem is egy városból származtok de elérhető távolságon belül, ami kezelhető.

Jó eséllyel nincs közös ismerős, nem tud rólad semmit, ha egyértelmű az elejétől fogva, hogy ő szerető státuszban van (ez akkor a legjobb ha ő sem független), akkor nem lesz bonyodalom.

2015. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A párommal minden tökéletes, mindennap nevetünk, kitaláljuk egymás gondolatait, közös az értékrendünk és nagyon szeretjük egymást."


Ez a mondatod, és a feltett kérdésed nagyon durván ellentmond egymásnak. Ha ennyire jó a kapcsolatotok, és valóban kitaláljátok egymás gondolatát, és közös az értékrendetek, szóval nagyon jól meg tudtok ez alapján bármit beszélni, akkor miért nem beszélitek meg ezt is? Baromi szánalmas amit csinálsz, és ennek csak rossz vége lesz, és el fogod veszíteni őt, pedig te magad állítod, hogy mennyire fontos neked.

2015. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"ha egyértelmű az elejétől fogva, hogy ő szerető státuszban van (ez akkor a legjobb ha ő sem független), akkor nem lesz bonyodalom."


igen, egészed addig, amíg nem szeret beléd. Onnantól jönnek a bonyodalmak...


Utolsó adja nagyon... :) közös értékrend, akkor ezek szerint ő is csalafinta?

2015. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
őőő... remélem ennyire azért nem közös... :)
2015. okt. 7. 16:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Hat éve nem találtál senkit?...
2021. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!