Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? Történt-e már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Történt-e már veletek ilyen? Van-e megoldás erre? (L/23)

Figyelt kérdés

Közel másfél éve vagyunk együtt barátommal. (F/21)

Hétvégente elszoktunk menni szórakozni.

De ezek a szórakozások lassan mindig úgy végződnek hogy veszekedünk. De csak akkor ha iszik nagyobb mennyiséget.

Az előző eset az volt hogy táncoltam neki az asztaltól nem messze, ahol ültünk. jeleztem neki hogy jöjjön,de ő ült tovább és mérgesen nézett rám és mondta hogy üljek le. Meg hogy ne táncoljak, mert nem akarja hogy megnézzenek a férfiak. Majd többszöri kérésre és haverom is kérlelte hogy jöjjön oda, méltóztatott felállni és odalépett hozzám és azt mondta hogy akarok táncolni neki akkor azt csak otthon tegyem meg, mert nem szereti hogy ha engem megnéznek mások.

így leültem, aztán kikísértem egy haveromat cigizni és kint beszélgettünk, aztán amikor visszamentünk, akkor abba kötött bele, hogy sokáig voltunk kint, meg hogy mit csináltunk ennyi ideig? mondtam neki hogy beszélgettünk, csak. aztán elkezdett velem veszekedni. Mivel meguntam hogy veszekedik velem, felálltam és kimentem a szórakozó helyről és hazasétáltam, utánam jöttek és veszekedett velem továbbra is. Minden apróságba belekötött ami hozzám kapcsolatos. abba is hogy miért sminkelem magam, mert szerinte smink nélkül is szép vagyok. Szeretem őt.De ezt én már nem értem.



2014. ápr. 7. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny típus aki nem szeretne elveszíteni, vagy hogy lecsapjanak a kezéről. Ezt mellesleg nagyon rosszul mutatja ki. Tanács: Beszélj vele hogy ez neked így nem túl jó, mond el mi a baj. Próbáld meg vele megbeszélni ha nem és veszekedni kezd akkor sétálj el és hagyd a fenébe egy kicsit hogy észbe kapjon.
2014. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak extrém féltékeny és uralkodni akar rajtad. Én is beleestem ebbe a hibába, eléggé megkeseríti a másikat ha állandóan ez megy. Próbálj vele komolyan beszélni erről, ha szeret megérti, hogy neked ez rossz. Tippnek annyit ajánlok ,h kussoljon nekem működött. :D
2014. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Betegesen feltekeny,az ilyenek nyirjak ki a parjukat par ev utan,mert nem tudja elkepzelni,hogy huseges vagy,meg teged ne nezzen mas,aaa ez mar durva. Vagy beszelgess el errol vele jozanul,vagy inkabb haggyd ott,bar az ilyeneket nem lehet,mert nem normalisak.Ezek fenyegetoznek olyankor mindig. mondd el neki,hogy attol,hogy megneznek,meg nem dugsz veluk,es kulonben is o is megnezz mas noket,meg te is no vagy,ilyeneket mondj neki. bar szerintem te ezzel a fiuval,soha a budos eletben nem leszel boldog!
2014. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ennek most vess véget, nagyon sok szenvedést megspórolsz.

Ha nem hallgatsz ránk akkor ezért a tévedésedért sok szenvedéssel fogsz fizetni. (és most jön az a rész, hogy ezt még 3 lapon keresztül nem hiszed el, meg "igen de szeretjük egymást" hiába mondjuk, hogy menekülj.)

2014. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 acelsziv ***** válasza:
4 -nek sajna igaza van. Először csak veszekszik. Aztán csattan az első pofon. Majd az első balegyenes. Ez csak rosszabb lesz.
2014. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam a kapcsolatunk elején , vagy is rettentően féltékeny, mondjuk nekem okom is volt rá... Adj neki egy kis időt ha nem változik akkor lépj.
2014. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól fél, hogy nem elég jó. Ezért retteg, mikor bármi minimális esély fennáll, hogy megtetszel egy másik férfinak. Mivel úgy értékeli, hogy nála úgy is jobb lesz az illető ezért fellép a féltékenységként ismert jelenség, azaz elkezd félni, hogy megsérül a lelke, mert mást választasz. Szóval ez önértékelési probléma, ennek a tüneteit tapasztalod. A megoldást ő saját maga, saját magáért képes megtalálni. Segíthetsz neki azzal, hogy nem tűröd, hogy a saját megoldatlan dolgaival nehezítse az életed.
2014. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) először megpróbálok vele normálisan beszélgetni, és elmondani hogy ez engem zavar. Aztán ha nem változik semmi akkor nem lesz más választásom, hiába szeretem, de meg kell tennem, hogy megszakítom a vele való kapcsolatomat.
2014. ápr. 7. 12:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Remekül döntöttél kérdező bravo :D
2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:
Ezt a helyzetet egyébként lehet kezelni HA az illető beismeri, hogy gond van.
2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!