Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A behatolás mindig fájni fog?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A behatolás mindig fájni fog? Több, mint fél éve veszítettem el a szüzességem és a behatolás még mindig fáj, ez normális? 20/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem fog ha találsz hozzá egy megfelelő partnert. Ajánlom magam
2015. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
0%
JA, ha ennyit görcsölsz közbe is, akkoraztán tutibiztos. Vegyél be egy kis ginát, aztán meglátod, h fáj-e.
2015. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Sztem nem izgat fel előtte xd
2015. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

több oka lehet, csak dobálok néhányat:

- túl nagy a partner számodra

- nem vagy egyáltalán beindulva

- túlságosan begörcsölsz, hogy fájni fog


Ajánlom, hogy beszélj a partnereddel, lassan csináljátok és sok előjátékkal, jó hangulat teremtővel (előjátéknak nem számít az ujjazás mert valszeg rosszul csinálja a pasi).

Ha már teljesen be vagy indulva, akkor próbáljátok lassan.

Egy kis síkosító vagy jó óvszer segít.

2015. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2-es nem tudom, te miről beszélsz, talán inkább neked kellene "ginát" szedned.

Egyébként van előtte mindig petting, sosem csak durr bele a közepébe, de valahogy nekem a petting nem igazán jó. Az aktust élvezem inkább, de csak akkor, ha már nem fáj.

2015. szept. 30. 15:34
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

nem hiszem el, hogy a félév alatt 20 éves létedre még nem jutott eszedbe a nőgyógyász...

nem normális, ha a közösülés fáj, és egyébként előtte rendesen bemelegítetek

2015. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudsz ellazulni rendesen, és a pasid is béna a rendes felizgatáshoz, akkor igen. Más esetben nem.
2015. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meg kell találnotok mitől izgulsz fel a legjobban.
2015. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Én a szülésemig így voltam vele. És a nőgyógyász sem talált semmit. Nem is vagyok túl szűk az a vicces, csak az elején voltam mindig, aztán tágulok.

Szóval mióta szültem, hiába tornáztatom, úgy belém cuppan, mint a pinty. Sajnos, mert ez azt jelenti hogy jelentősen kitágultam..

2015. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem normál-ip
2015. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!