Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milfek, ti mindig olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milfek, ti mindig olyan szenvedélyesen szeretkeztek? Főleg, ha fiatal sráccal csináljátok?

Figyelt kérdés
kort is írjatok, köszi
2015. szept. 30. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szenvedélyesen, a pasimmal. 40/N
2015. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én szeretőm inkább gyengéd (ő 39N) igaz én nem vagyok annyival fiatalabb tőle.
2015. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy a jó,nem?
2015. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülhet ha kibír mászni az ágyból! Leamortizálom minden alkalommal! 32N
2015. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

30 után megváltozik a nő hozzáállása a szexhez. Egyrészt már nem azon görcsöl állandóan, hogy vajon hogy néz ki, mit ront el. Másrészt jobban tudja, mit akar, meg meri mondani egyenesen. Mer kérni.

Harmadrészt már van egy rutinja, tudja, mivel tud élvezetet okozni. (Van abban valami izgalmas, tudni, hogy most mindjárt a mennyekbe röpítem a srácot úgy, hogy csodálkozni se marad ideje! Feltüzel a tudat, hogy meglepetést és emlékezetes pillanatokat okozok...)

Negyedrészt már tudja, hogy nem ezen múlik az élete, nem akar feltétlenül nagy lelki katarzist, csak kikapcsolni, és átadni magát a gyönyörnek. Persze igényei is vannak: bánjanak velem királynőként. Az ápoltság, a megfelelő viselkedéskultúra és a diszkréció alapvető. (36N)

2015. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!