Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal csajok (18-22 környéke)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csajok (18-22 környéke)! Izgatnak titeket a 30 körüli foglalt pasik? A múltkor megkörnyékezett egy 18 éves csaj, hogy tudja, hogy párkapcsolatban élek, de ő imádja a nős, nála idősebb pasikat.

Figyelt kérdés
Az eszem és az erkölcseim persze ellenálltak, de azért 30 éves férfiként titkon szívesen elkapnék egy ilyen dögös, fiatal csajt. Mennyire általános ez a csajoknál, hogy gerjednek erre? Kort írjatok!
2015. szept. 24. 14:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha idősebb csajok gerjedtek a foglalt pasira, az is érdekel, hogy mennyire jellemző az ilyesmi...
2015. szept. 24. 14:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A 30-as pasik bejönnek, de csak ha nem foglalt.
2015. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem izgatnak a nálam legalább 10 évvel idősebbek,azt szeretem ha valaki hasonló korú mint én 18L
2015. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Bejonnek a 30asok,nagyon (!) de ha foglalt akkor nem fogok vele viszonyt kezdeni:D Eddig sajnos sokszor volt olyan,hogy foglalt tetszett meg...de mindig az eszem győzött!! 18L
2015. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Vonzónak tartom a 30-as férfiakat, de nem akkor, ha foglalt. Én akarok lenni az egyetlen neki :)

19l

2015. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is a nálam több évvel idősebb pasik vonzottak.


21 éves vagyok és jelenleg egy 35 éves pasiért bolondulok, fordítva is érvényes. Szerencsére már nincs felesége (nem én vettem el, mielőtt ez lenne a feltételezés), szóval akármi is lehet.. :)

2015. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindig is az idősebb pasik kellettek, de ha foglalt akkor nem teperek érte.:) 18/L
2015. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem csak te vagy így ezzel :)

Sok esetben van, hogy a lányok az érett, tapasztalt pasikat szeretik.

Úgy gondolom azzal semmi gond nincs, hogy "eljátszottál" a gondolattal, mi lenne ha.... :)

Másabb az ha valaki úgy kezd veled hogy nem tudja családos vagy e, és más ha annak ellenére hogy tudja, de mindenhez két ember kell, van akiknek ez belefér, és olyan is van, hogy már későn tudja meg a másik fél, a családot, akkor amikor már esetleg érzelmek is vannak nem csak szex.

21 éves vagyok, de mindig vonzottam az idősebb pasikat :)

Jelenleg 40 éves a párom, és minden téren működik a dolog :)

2015. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
21%
én 32 és jo lenne valami extrafiatal csaj hosszutávra :)
2015. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Engem egyáltalán nem izgatnak az ilyen pasik. Persze, van olyan 30-as aki jól tartja magát és magamban megjegyzem, hogy jól néz ki, de ennyi. Én sosem akartam semmit ennyivel idősebb pasiktól, mégis a sors fintora, hogy leginkább ebből a korosztályból néznek meg a férfiak.
2015. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!