Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélnek el valakit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el valakit a laposabb feneke vagy kisebb melle miatt?

Figyelt kérdés

A nők lányok többségének nem kerek egyáltalán a feneke.

És a fiatalabb fiuk képesek lefikazni valakit azért mert lapos.

Nincs mindenkinek ideje kondizni.

Meg annyira a nagy mell kell nekik közbe a kis mell jóval később lesz lógós

Általában a nagy mellel és fenékkel magas testzsír jár

A többi hasonló kérdést nem én irtam ki csak kiváncsi vagyok hogy az emberek miért ítélik meg erről a lányokat ha szex közbe nem is látható a segg és mégis annyira számít és igy gátlás hagyhatnak valakiben és nem biztos hogy van idő kondira


2015. szept. 30. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Amiért az alacsony termete vagy a kis farka miatt.
2015. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azért mindenki nem ítéli el őket, ettől még lehetnek szépek, sőt a kis mell az tényleg szebb :)
2015. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
67%
Köztudott, h a lapos fenekű nők gonoszak. A bibliában olvastam.
2015. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok ezekkel, egyébként a kis mellett preferálom. Szóval én emiatt nem itélek el senki, sőt még tetszik is tán :D 21F :)
2015. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Pasija válogatja! Én nem ítélem el! A kis ciciket és a lapos popsikat is szívesen simogatom, puszilgatom! A belsőt fontosabbnak tartom! /F.
2015. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jobban bejön a pici és formás. :) 22/F
2015. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Velük is baj van, meg veled is.

Te most ugyanazt csináltad, mint ők - csak épp az ellentétes oldalt pártolod. :)

Ráadásul butaságokat beszéltél. A lapos fenekek attól vannak, hogy ezek a lányok többnyire nem túl egészséges életmódot folytatnak. Ezzel szemben sokaknak van és lehet ellenérzése, ahogy neked is a konditermek ellen, szíved joga. Azt meg leginkább a bőr kötőszövete határozza meg, hogy egy mell lóg-e vagy sem, nem pedig a mérete. A kondis, kerek fenék meg egyáltalán nem zsírból van (ezzel most eléggé magad ellen beszéltél).

Szerintem mindenki tisztelje a saját maga és mások testét. Nincs joga senkinek ítélkezni ilyenek fölött, a szépség szubjektív dolog, hogy kinek mi jön be szexuálisan, az magánügy, nem is értem mi itt a nagy közfelháborodás tárgya. Mindenki úgy jó, ahogy van. Te is békélj meg magaddal, ha esetleg azért írtad volna ki ezt, vagy csak szimplán ne törődj a kommentemmel, ha nem ilyen válaszra vártál.

2015. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem ítéltem még el lányt a testi adottságai miatt. Hasonló hozzáállást szeretnék legalább egyszer, de még nem találkoztam olyan lánnyal, aki nem ítélt volna azért el, mert alacsony vagyok. Ennyit erről.
2015. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam hogy bárkit is el kéne ítélni a külseje miatt

Az alacsony termetnek meg a kis faroknak is vannak előnyei

Nem mindig mi szabályozzuk hogy hogy nézünk ki

2015. szept. 30. 19:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak előnyei, viszont minden lánynak magas és nagyfarkú pasi kell, míg férfiak közül van olyan, akinek a kis mell és fenék jön be.
2015. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!