Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szeretne a legtöbb...

Miért szeretne a legtöbb lány/nő kisebb/laposabb feneket? Én pont azért edzek, hogy nagyobb legyen. :O

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Maximum kisebbet.

Laposabbat nem hiszem.

2015. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert torz az önideáljuk. A petyhüdt, koplaló női ismerőseim, akiknek minden heti legnagyobb vívmányuk az, hogy "hány kilót sikerült leadni" (hány kiló vízzel és glikogénnel mutatott kevesebbet a mérleg az akkori méredzkedésen) azt mondták nekem, hogy mekkora fúj, egyenesen undorító, ki akarja hogy olyan S3GGE legyen már, mint egy fitnes modellnek. Mondtam hogy én például, aztán megkérdeztem még vagy 5 haveromat, ők is egyöntetűen azt mondták, hogy szintén. Ezután megkérdeztem tőlük mosolyogva, hogy most kinek akarnak tetszeni, egymásnak vagy nekünk, erre az volt a válasz, hogy az a fontos, hogy az ember magának tetsszen!!!44négynégy!! :)
2015. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogyatékosok, te vagy a normális.
2015. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!