Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem talált bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem talált bele első alkalommal a hüvelyembe. Hogy lehetne orvosolni a problémát? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat, sor került az első együttlétre is, de nem minden póz sült el jól. Az az igazság, hogy az élet nem áldotta meg túl nagy szerszámmal, és merevedéskor is még inkább puhácskának mondható érzete van. Óvszerrel védekeztünk, én arra gyanakszom, hogy ez lehetett a gond, túlságosan csúszott (kicsúszott, elcsúszott), mivel sajnos az a helyzet állt fent, hogy sem misszionárius, sem kutya pózban nem talált bele a hüvelyembe, csak lovagló pozícióban sikerült magamba tuszkolnom a férfiasságát. De ez így elég kellemetlen volt. Benne az merült fel, hogy biztos szúk voltam odalent, de én ismerem magam, és egyáltalán nem vagyok szűk.

Nem értem, hol lehet a hiba, természetesen még gyakorolnunk kell, de ha esetleg van pár ötletetek, hogyan lehet segíteni a helyzeten, szívesen fogadom. Pl. hallottam olyat, hogy misszionáriusban meg kell emelnem a fenekemet párnákkal.



2015. szept. 30. 23:10
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
100%

hmm

először egy kemény farkat kellene elérned,hogy ne belógatnia kelljen

2015. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, olyan keményre készítettem elő, amennyire csak tudtam, és így is már majdnem elment...
2015. szept. 30. 23:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Stresszelt szerintem + ha első alkalom, akkor segíts neki behelyezni. Onnan tudja ő is a dolgát meg te is.
2015. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RRR ***** válasza:
100%
és ha te vezeted be magadnak missz.-ben??
2015. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mekkora a mérete ?
2015. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3 #4

Így is én próbáltam behelyezni magamnak, de valahogy mindig kicsúszott. (Amúgy eléggé nedves tudok lenni, és az óvszer miatt is csúszott... nem ez a baj? Vagy én is béna voltam?)


#5 Bocsi, nem készültem mérőszalaggal a sötétben, megkérdezni meg alap, hogy nem fogom.

2015. szept. 30. 23:27
 7/14 RRR ***** válasza:
100%

azért nem tud kicsúszni

mert tocsogsz

esetleg nagyon nagyok a mozdulatai

kisebbeket kellene mozognia,de fürgébben

markolj rá a fenekére és ne engedd,hogy túlságosan is kihúzza a farkár belőled

2015. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 RRR ***** válasza:
100%

esetleg a lábaiddal a derekán, is szabályozhatod

7-es voltam

2015. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fiatal pasik.
2015. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet stressz is, de a gumi is.

Bármilyen kőkemény a f...om, ha gumit húzok rá már megy is pihenni, akármit csinálok, akárkivel. Max félkemény marad, amivel még használható de mérsékelten élvezetes.

2015. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!