Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem talált bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem talált bele első alkalommal a hüvelyembe. Hogy lehetne orvosolni a problémát? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat, sor került az első együttlétre is, de nem minden póz sült el jól. Az az igazság, hogy az élet nem áldotta meg túl nagy szerszámmal, és merevedéskor is még inkább puhácskának mondható érzete van. Óvszerrel védekeztünk, én arra gyanakszom, hogy ez lehetett a gond, túlságosan csúszott (kicsúszott, elcsúszott), mivel sajnos az a helyzet állt fent, hogy sem misszionárius, sem kutya pózban nem talált bele a hüvelyembe, csak lovagló pozícióban sikerült magamba tuszkolnom a férfiasságát. De ez így elég kellemetlen volt. Benne az merült fel, hogy biztos szúk voltam odalent, de én ismerem magam, és egyáltalán nem vagyok szűk.

Nem értem, hol lehet a hiba, természetesen még gyakorolnunk kell, de ha esetleg van pár ötletetek, hogyan lehet segíteni a helyzeten, szívesen fogadom. Pl. hallottam olyat, hogy misszionáriusban meg kell emelnem a fenekemet párnákkal.



2015. szept. 30. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
emlékszem az első pár alkalommal nálunk is csak ugy ment a betalálás ha lovagló póz volt, aztán abból kellett ide-oda forognunk vigyázva hogy ne jöjjön ki mert más pózban nem ment vissza :)
2015. okt. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Gyakorolj velem
2015. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy a gumi, meg a bénázás, ami idővel elmúlik...kb. 20 éve ugyenez volt velem is..

Ha gumit láttam "félhat"...nem érte a farkamat elég fizikai inger, főleg, hogy a fele időt " kint" töltöttem :-)))

2017. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kis kezeddel markold meg neki és vezesd be a hüvelybe!Nekem nem kell semmi segítség!Én egyből bele nyomnam tövig!
2023. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!