Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orálnál mennyivel jobb nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálnál mennyivel jobb nektek srácok ha a szájba élvezhettek? Lányok milyen amikor a szájba megy a sperma?

Figyelt kérdés
szeretném csinálni már csak félek a sperma ízétől!
2015. okt. 2. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj tőle,asszony szerint nem rosz sőt néha kimondottan ízlik neki a nedüm :D És hangulat függő,h hova szeretem engedni de legtöbbször a szájába élvezek mert mégis csak jobb a puha forró száj mint a langyos kéz... :D
2015. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Oralnal az a lenyeg, hogy oda menjen el az ember.

Szerintem akkor csinalja jol egy csaj, ha azt erzem, hogy minden cseppemet akarja. 30/F

2015. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szájba élvezésnél nem maga a tudat izgat, hogy most oda ürítek (azért tegye a szívére mindenki a kezét és mondja azt őszintén, hogy nem azért teszi meg a párjának mert imádja őt hanem mert olyan király állaga van a spermának és annyira finom) szóval, ha csak ennyi lenne a célom nem tenném ki neki egyik aktuális partneremet sem.


Nekem az a jó olyankor benne, hogy még a szájában van, még 1 kicsit óvatosan csinálja plusz gyenge leírhatatlanul kellemes ingert okoz orgazmus közben ez így maga a mekka :D 25/F

2015. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó érzés, de nem elvárás. Ha ki szeretnéd próbálni próbáld, csak annyiban vigyázz, hogy egy rossz élményt összeszedsz (rossz íz, torokra megy, erőszakos, hányingered lesz stb) és soha nem fogod csinálni.


Én inkább azt tanácsolom, hogy folyamatosan szoktasd magad hozzá, próbáld ki. Valahogy úgy, hogy elsőnek mondjuk csak nyald meg, kóstold meg a spermát. (jó példa, hogy miután elsült a pasi még picit a nyelveddel haladj végig a farkon, nem kell egyből bekapni és lenyalni mindent.)

Ha ez megvan és még mindig érdekel akkor a szopás végén verd a szád alá, áll környékére vagy ajkad körül, így érzed kicsit jobban az illatát és megnyalhatod a szád szélét.

Ezután ha még mindig akarod akkor legközelebb a nyelvedet dugd ki és arra süljön el a pasi (vigyázz, hogy lefele tartsd a farkat, ne menjen torokra)

Ha még ez is tetszik, megpróbálhatod a szájba élvezést.


Azért tanácsolom a lassú folyamatot, mert a páromnak előző barátja egy bunkó volt és "véletlenül" sült el a szájába legelsőnek és nagyon rosszul jött ki minden. Hányinger, megijedés, öklendezés, szóval trauma volt neki és azóta nagyon nagyon undorodik a spermától.

2015. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom számára a teljes elfogadást jelenti. Számomra a sperma semleges ízű... volt idő, amikor undorodtam tőle, de a mostani páromnál nem! Őt szeretem és elfogadom teljesen, így a testnedveit is. Nála nem okoz gondot, hogy a számba élvezzen és lenyeljem, ő pedig imádja.
2015. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretek szájba élvezni, de csak ha utána lenyelik.
2015. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én anyagomtól nem volt olyan aki ne köpte volna ki....

Semmi édeset nem eszek csak húst heti 2x vöröshúst és füstölhúst. Utálom a gyümölcsöt a csokit a zöldséget

2015. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!