Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lifestyles Ultra Safe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lifestyles Ultra Safe óvszer sperma ölő, így ha elszakadna akkor se eshetnék teherbe. Első alkalommal jó ez vagy van ennél jobb amivel biztos a védelem és nem szakad el?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Esetleg ugyan ebben a fajtában a play mennyire megbízható?
2008. aug. 27. 19:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon erős óvszer...szóval ha ez elszakad akkor vagy valamit rosszul csináltatok,vagy nagyon vadok voltatok :D Amugy meg ez,hogy spermaölő...szerintem ha kiszakadna nem pusztítaná el 100%-osan.De sztem ez nagyszerű választás elsőre.
2008. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
nekünk pont ez szakadt ki, szóval én kétségbe vonnám. és durexben is kiszakadt az extra safe. szóval szerintem maradj a normálisnál, meg mondjuk ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor parmatex hüvelytabletta.
2008. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
előző válaszadó vagyok: kiegészítésképpen, utólag olvastam el az első hozzászólót. szóval egyetlen másik óvszer sem szakadt ki, csak ez, pedig semmivel nem voltunk vadabbak, mint máskor. az óvszer is teljesen új volt.
2008. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

xtem is nagyon jo valasztas :)

azonkivul a Durex is nagyon megbizhato, nekunk meg az Ultra Thin-nel sem volt bajunk.

2008. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kiszakadhat. Nem árt ellenőrizni néha szex közben, h még jó e. De nem görcsölj rajta, mert nem fogod élvezni a szexet.
2008. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritkan szakad el az ovszer. ne idegeskedj!! az ovatossag persze nem art.
2008. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerek minőségéről: Gólyatáborban egyik feladatunk az óvszer fújása volt. Hatból 5 kb a második-harmadik fújásra kidurrant. Csak egy volt ami igazán erős és baromi nagyra kellett fújni mire kiszakadt. Egy márka volt, de már nem emlékszem. Vigyázni kell azzal is az tuti. Egy márkán belül is lehetnek selejtesek.
2008. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
nálam az ultra vékony 1*re kiszakadt, az ideg majd megölt hogy terhes vagyok-e. a play az nálam bevált de én a durex-re esküszöm :)
2008. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
sztem az is számít h jól van- e felhelyezve, levegő nélkül!
2008. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!