Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasim elélvezett de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim elélvezett de továbbszexelünk akkor jobban ki tud szakadni a gumi nem, mert tele van?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 17:42
1 2
 11/15 vorarlberna ***** válasza:
trollllllllllllllll
2015. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 RRR ***** válasza:

inkább lecsúszhat

mond neki,hogy az abortusz drágább jóval mint az egész évi gumedli szükséglete

2015. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet! Mikor hosszabb ideig nem szexelek utána annyira fel tudok izgulni, hogy orgazmus után is ugyanolyan kemény maradok. Szóval tudom folytatni tovább mintha mi sem történt volna. A gumi ugyanúgy feszes marad csak épp tele van az eleje. Nem szakadt még ki egyszer sem. A második patron meg úgyis csak pár csepp. De ha nagyon vadak vagytok szex közben akkor érdemes inkább lecserélni.
2015. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A gumi ugyanúgy feszes marad csak épp tele van az eleje. Nem szakadt még ki egyszer sem."

Nézd, senki nem mondta, hogy így tuti kiszakad, csak hogy így nem biztonságos a használata, nem nyújt teljes védelmet. És minek védekezik az ember, ha nem azért, mert nem akarja, hogy terhesség legyen a dologból? Szóval lehet így játszani, de ez olyan, mint az elfelejtettem bevenni a fog. gátlót, csak időn túl tudtam pótolni, de mielőtt elment kivette...nem biztos, hogy terhes lesz a nő, de ha mégis, akkor nem kell csodálkozni!

És akkor már csak esemény utáni nagy adag hormon, abortusz vagy nem tervezett gyerek, ami marad...na, akkor mi a jobb? Nem az, hogy cserélsz egy nyamvadt gumit?

2015. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Daidalosz ***** válasza:
Tobbszor volt ugy, hogy en mentel el hamarabb de nem alltam meg azert, hogy a paromnak is legyen jo. Soha nem szakadt ki a gumi. Elelvezes utan is kemeny maradok sokaig es le se esett soha a gumi.
2015. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!