Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha gumi nélkül belém élvez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gumi nélkül belém élvez a párom, hogyan akadályozzam meg, hogy hosszú ideig folyjon ki belőlem a sperma?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Eddig csak egyszer szexeltünk a párommal óvszer nélkül. Miután belém élvezett, kicsit ültem egy zsepin, hogy kijöjjön belőlem a sperma, utána elmentem zuhanyozni (a zuhanyrózsával erős vízfolyással próbáltam kimosni magamból a szex maradványait), viszont még éjszaka és reggel is néha jött a hüvelyemből egy kis folyás.


Ez minden szexnél így lesz? Mit tegyek, hogy ne folyjak? Félreértés ne essék, szuper érzés volt a melegség, ami akkor árasztott el, amikor a csúcsra értünk és az az érzés, hogy nem választ el minket gumi, de azért az kellemetlen, hogy utána még 12 óráig nem állt vissza a hüvelyem a rendes állapotába...


22L


2015. szept. 30. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez elegge hihetetlen szerintem megkene szaradni kb 2-3ora alatt :D bartnomnek nem volt ilyen gondja meg eddig .
2015. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, de én imádom! Teszek be egy tisztasági betétet és meg van oldva.
2015. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem is meglep, mivel két hosszú menet után már elfáradtam, és nem nedvesedtem ismét be, de ugyanakkor tiszta is voltam már, nem értem... :D
2015. szept. 30. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Hüvelyöblítés! Zuhanyrózsa le, rá a gégecsőre és langyos vízzel hajrá! A legtöbb típus pici tartályt is tartalmaz az adalékanyagnak (fertőtlenítő, flóra visszaállító, stb).

Nagyobb drogériák, szexshopok árulják.

2015. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ti a nyálatokat is kimossátok magatokból?:D
2015. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jogos a kérdés 5ös :D
2015. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehát ezzel mi a gond?
2015. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pl. tamponnal.
2015. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!