Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol és hogyan érdemes más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan érdemes más magánemberekkel kapcsolatba lépni kizárólag szexelés céljából magáncélból, szolgáltatásmentesen, teljesen ingyenesen, civil emberekkel, legálisan, törvényesen, úgynevezett dugás céljából a környéken? Neten vagy élőben?

Figyelt kérdés
KIZÁRÓLAG olyan emberek (nők, férfiak) írjanak, akiknek SAJÁT TAPASZTALATUK van a dologban és nem csak a fotelben ülve elképzelik a dolgot. :) Kioktatás, okoskodás, mellébeszélés, nagyképűsködés, lekezelés, "tanulj meg magyarul", "béna vagy", "balfék vagy" stb. típusú hozzászólások nem érdekelnek. Csak mindenki által hasznosítható valódi válaszok érdekelnek.

2015. okt. 3. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Például itt, nekem már sikerült pár kellemes élménnyel gazdagodni...
2015. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: Bővebben?

Ezt nem értem, mivel ez nem egy társkereső webszájt ("oldal"). Társkeresés és szexpartner keresése tilos! Ellenben, ha nem szolgáltatásról van szó, akkor szabadon kérdezhetek (mégis mindig törlik a kérdésemet, pedig magánemberekről kérdezek, nem szolgáltatókról!)


Szóval bővebben?

2015. okt. 3. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Írjál rá privát üzenetben lányokra, nőkre, beszélgess el velük és óvatosan térj rá a témára.

Ha vevő rá, akkor legyél bátrabb.

Ha elutasító, akkor hanyagold a témát.

Ritkán, de bele lehet botlani egy-két gyöngyszembe is...

Jobb híján meg moslékkal is lehet tüzet oltani...

30/F

2015. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat te folyton ilyen kerdeseket teszel fel, de értsd meg kérlek és ezt lányként mondom hogy miért csinálna valaki ingyen ha penzt / előnyt/ szerelmet is kaphat érte? Én " ingyen " csak szerelemből csinálom egy komoly kapcsokatban és a legtöbb csaj is. Vége annak a világnak ami anyai k nagyanyink koraban volt hogy összejöttek ilyen dolgok. A nők se hülyék. Ha tudják hogy más támogatást kp ezert ők miért adjak ingyen? Én most szerelmes vagyok és " ingyen" csinalom a párommal, bar ha belegondolok eltat sokat költ rám. Régebben volt támogatós pasim, de ingyen nem csináltam volna az biztos. Ma xugy lehet ha előadod hogy komolyat akarsz meg udvarolsz a csajnak de az is pénzbe kerül meghivni ide oda...venni ezt azt neki.ingyen nincs semmi,
2015. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha kifizetsz valaki ek egy 20 ast aztan nem kell vele utana előtte foglalkoznod de megkapod amit akarsz.
2015. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy vicces amikor egy ilyen gyökér akar igényesnek látszani
2015. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy cucc, csak rá kell privizni az illetőre, ha nyitott a beszélgetésre, az már egy fél siker. Az oldal szerintem mindegy, hogy hol próbáljuk. A legtöbb helyen mindig akadnak páran akik vevők egy flörtre vagy többre. Merni kell privizni, az elutasítást (nem jöhetünk be az egész világnak) pedig félvállról venni. Az egyik filmben volt egy idevágó mondat:

"Aki hezitál, maszturbál." :D

2015. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!