Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fontos a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a szex a férfiaknak hogy még fizetni is képesek érte, és miért nem profi lányt akarnak akár több pénzért ha egyszer csak a sexről szól az is?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a profi lány többszörösébe kerül. Ha csak Suzukira van pénzed, akkor nem veszel BMW-t.
2015. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha majd tartós kapcsolatban fogsz élni, megtapasztalhatod, hogy a legdrágább prosti is olcsóbb a párodnál.
2015. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert hajtja a vére. A profi lány lehet, hogy nagyon gépies, fél a fertőzéstől és a futószalag effektustól. Szerintem nem profi lányt sokkal több pénzért lehet - ha lehet egyáltalán - rávenni szexre. Úgyhogy ha Neked ajánlották, és el akarod fogadni, kérj többet. :-)
2015. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első dehogyis olvasd el a kérdést pont hogy a nem profi ak fizetnek többet aki csak alkalmanként néány pasival vagy csak vele. Pl. Profi 10-15 max 20 ért extrákkal már kapsz, nem profinak a 20 a minimum amit ajanlanak de 1. Alkalomert akár 50 et is adnak,utana ahogy kiegyeztek pl 30. De min 20 a csóraó taxis is min 20 at ad.és nem értem miért fizetnek. Másik pasi meg 200 at fizet hogy csak ő legyen... 2. Igazad van egyébként de az a szerelemről szól. Nekem mar vokt mind2 ben részem
2015. okt. 3. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is fontos a szex, de nem annyira, hogy megcsaljam a feleségem. Fizetni, meg nem fogok érte.
2015. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A nejeddek barmikor sexelhtsz
2015. okt. 3. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasiknak fontosabb a szex mint a nőknek, ill. a pasik nem kaphatnak bármikor szexet (nem pénzért) ha olyanjuk van.
2015. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem egy nős faszi azt mondta, hogy ő azért nem megy k..vához mert azok alig várják, hogy vége legyen, műanyag az egész, ordít, hogy csak a pénzért csinálják. Ő inkább fiatal szeretőt tart mert az odavan érte, issza a szavait, nevet a viccein, rajong érte és nem utolsó sorban nem ment át rajta 3.400 faszi ő előtte. Igaz sokkal sokkal drágább egy jó pár hónapig tartó ilyen kapcsolat mint időnként megfizetni egy jobb profit, nem beszélve az esetleges érzelmi bonyodalmakról.
2015. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert a nem profi lányért küzdeni kell és nemet mondhat. Ha szex kell, jobb biztosra menni.
2015. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!