Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esélyem a kézilabdából...

Fanni0911 kérdése:

Van esélyem a kézilabdából megélni? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem kézilabdázni, nulláról indultam és most bekerültem a sulis amatőr csapatba, amivel országoson 2.-ok lettünk . Mindig is volt érzékem a labdajátékokhoz, de ebben a sportágban 1 év alatt tényleg nagyon sokat fejlődtem. 17 éves vagyok és azt szeretném tudni van-e még esélyem arra, hogy ebből megéljek ? Ha szerintetek van rá esélyem akkor tovább küzdök és gyakorlok . Nagyon fontos lenne !

2012. ápr. 11. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Fő hogy biz magadban és akkor bármire képes lehetsz

És szerintem van esélyed

2012. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megélni nem hiszem,de szórakozásnak,sportolásnak kiváló.Viszont ha észrevesz valaki,és be tudsz kerülni elit csapatba akkor érdemes úgy küzdeni érte,hogy esetleg főállás-ez utóbbi nagyon kemény!- de én a helyedbe nem ringatnám magam ilyen álmokba bele,mert csalódnék.
2012. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarorszag vilag szinten eleg jol all, szal megelhetsz belole, de ahhoz tenyleg toppon kell lenned, mert azert nem nagy a csapatok szama.

Szerintem vagj bele, de ne erre rakj fel mindent.

2012. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, meccsen 110%-t nyújtani, ez a siker kulcsa.
2012. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást és a válaszokat !! :)
2012. ápr. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!