Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik egy lány, és én is tetszem neki, de mégsem merem megtenni az első lépést, mert az önbizalomhiányom miatt az a berögződésem, hogy úgysem vagyok elég jó annak a lánynak?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy tetszünk egymásnak kölcsönösen, és csak egy találkozó és az a néhány szó kellene, hogy kimondjam. Viszont legutóbb mikor majdnem eljött ez a pillanat, bepánikoltam, hogy én biztos nem vagyok elég jó neki, nem engem keres, és nem tudnám olyan boldoggá tenni, mint amit ő megérdemel. Hogyan tudnám ezt a "gátat" magam körül átszakítani?
2015. okt. 3. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél öszinte mond meg neki fontos egy lánynak az öszinteség
2015. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy lány nem hiszem hogy túlzottan belemenne úgy a kapcsolatba, hogy azt látja, hogy a fiúnak az önbizalma sajnos elég alacsony. Ha döcögősen ki is mondanám, és végre összejönnénk, ismerve magam folyton azon görcsölnék, biztosan minden jól csinálok-e, tuti boldog-e mellettem a lány, és hogy neki minden jó-e. Sajnos nem tudom, ez miféle megfelelési kényszer vagy túlzott figyelem a részemről, de nagyon szeretném, ha ez elmúlna. Ha érthető amire gondolok..
2015. okt. 3. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

1 higggagyyámále! :D Ne lihegd túl,nem istennő hanem földi halandó ő is mégha te ebben nem is vagy biztos!

2 Nem kell,h azt mutasd te egy titán vagy de ne legyél nyálas sem...csak simán legyél egy laza de céltzdatos srác akinek a szerelmi vallomása a leg közelebbi célja...

3 Kapd össze magad és azonnal hívd fel vagy írj neki,h minnél hamarabb találkiznotok kell!MOST...mondom MOST! Ha húzod az időt,halogatod meglásd valaki más vall neki szerelmet márpedig attól a nők hajlamosak elolvadni...bezony...

4 Sok nő van a világon..ha ez mgsem jön össze akkor hidd el,h lesz másik mégha elcsepelt is ez a mondat...

5 ennyi...sok szerencsét!majd írj h mivolt! :D

2015. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!