Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy fiú aki 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú aki 2 évvel idősebb, mit tegyek? >< (bocsi, hosszú lett)

Figyelt kérdés

Bevezetés:

Én most jöttem 9.-be, ő 11.-es jelenleg, amikor először megláttam nagyon kiakadtam, nem jutottam szóhoz, rettentő jól néz ki, viszont nekem még sosem volt senkim, mert egyszerűen nem tetszettek, az az itthon ülős gépezős lány vagyok. Elméletileg nem vagyok csúnya, mert több fiú is mondta már hogy szép vagyok meg tetszek neki, csak hát ezt sosem tudtam viszonozni ^^"

Ő pedig nemrég kezdett el leszokni a kockulásról, ő is CS:GO-zik meg én is, mint kiderült.

Lényeg:

Nagy nehezen kiderítettem a nevét, mivel hozzászólni nem merek. Beszéltem vele fb-n egy keveset csak így barátilag meg ilyesmi, de nem kérdezett vissza, keveset írt meg minden, de ugye tudtam, hogy szokott játszani szóval mondtam hogyha zavarok szóljon. Ez volt szombat este. Látta de nem válaszolt. Hétfőnként velük van tesink és csomószor nézett engem, de így bele a szemembe, mintha akarná hogy tudjam, hogy igenis néz engem. Aztán hétfő délután írt vissza hogy nem zavartam csak épp nem ért rá. Utána azon a héten pénteken megkérdezte szeretnék-e velük játszani. Hogy a p.csába ne, Ts-en beszéltem velük meg minden. De aztán volt egy elég gáz jelenet utána kedden, mert mondtam hogy majd ha jobban ismerem a várost(suli másik városban van, mivel én faluban lakom) akkor elmehetnénk valahova. a válasz rá egy szolid "őő.. talán majd meglátjuk" volt.:D

az eléggé letört és mivel előtte a sok h. lyeségemet mondtam neki mondtam hogy: "bocsi hogy baszogatlak a sok f. szságommal, tudom sokszor elég nyomi tudok lenni"

mondta hogy "nembaj, nem vagy az". Utána nem írtam rá, nem mertem, ránézni se, szégyelltem magam. De utána a saját felhasználójával bejelölt szombat este, gondolom játszani akart, csak nem vettem észre. Most hétfőn meg megint csomószor nézett tesin és nemtudom mit tehetnék, nembírok kiigazodni rajta, de odamenni se merek nagyon hozzá, mert többen mondták hogy annyira ne nyomuljak, sőt legyek elérhetetlen, mert ha futok utána nem kellek majd neki. ;-;



2015. szept. 30. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van , ne legyél nyomulós.Mindenkinek az kell amit/akit nem kaphat meg.Ha tetszik és ő is ilyen dolgokat tesz , akkor beszélgess vele.Ne zavartasd magad , egy életed van , egyszer élsz. :)
2015. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ő se nagyon jön oda hozzám, és nemtudom hogy azért mert nem érdeklem, vagy azért mert ő sem mer.xD
2015. szept. 30. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért nem megy oda , mert nem mer.
2015. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom, sok veszteni valóm nincs ^^"
2015. szept. 30. 19:50
 5/6 Kill The Sexplayer ***** válasza:

"Ő pedig nemrég kezdett el leszokni a kockulásról,

ő is CS:GO-zik meg én is, mint kiderült."


(...)


"Nagy nehezen kiderítettem a nevét, mivel

hozzászólni nem merek."


Előbb kiderítetted a hobbiját és a személyes ambícióit, mint a nevét?

2015. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ez csak ilyen kis melléklet volt, hogy tudjátok hogy van közös téma is, a nevével együtt tudtam meg hogy szokott játszani, és mikor beszéltem vele akkor mondta :D
2015. szept. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!