Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért szeretitek a lányok fenekét nyalni? Tényleg élvezitek, vagy csak azért csináljátok, hogy a lány élvezze?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Én élvezem. Szeretem a fenékszagát is, meg azt az édes kis ráncos lyukat :)
2015. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Azt élvezem, hogy ő élvezi.
2015. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Rá nem lehetne venni semmivel...
2015. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) A kérdés egyébként inkább azoknak szól, akik csinálják ezt a dolgot.
2015. okt. 3. 12:47
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez undorító,inkább maradok a puncinál!
2015. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, ajánlom figyelmedbe, amit fentebb írtam! Magyarul: annak szól a kérdés, aki csinálja.

Privátot pedig ne küldjön senki, nem akarok ismerkedni, inkább itt válaszoljatok, ha lehet.

2015. okt. 3. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én azért csinálom, mert olyan szép feneke van, hogy szinte mágneses hatást gyakorol rám, és nem csak a farkamra. Arról nem is beszélve, hogy kinyalásnál néha igényli, hogy lent mindenhol foglalkozzak vele. A dugáson felül ez is nagyon fel tud pörgetni, így extraként. De igazából ez két emberen múlik.
2015. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Illat, íz, meg a tudat hogy ott nyalhatom. És az élvezet nyilván. Én imádom. 33F
2015. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Finom íze van, csodas illatú, es imádom belefurni az arcom a farpofak koze.
2015. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

Ezek betegek, már minden jobb nekik, mint a punci...

A kérdésed felesleges volt. A férfiak szeretnek s.gget nyalni, még ők könyörögnek a nőknek.

Gondolom látens homokosok, azoknak nem kell ugye punci. S.gg annál inkább.

2015. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!