Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg megalázó vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megalázó vagy csak én gondolom annak?

Figyelt kérdés

A párom elég domináns típus.

Pl:

Akkor van szex amikor ő azt szeretné.

Vagy letérdeltet vagy odajön hozzám rám néz és már tudja h tudom h mit szeretne és ha a húzom is a szám térdre nyom.

Tegnap történt az h otthon voltam munka után hazaért leült a fotelban terpeszben és csak intett nekem.

Én mintha észre sem venném ő oda jött jött megfogta a kezem h menjek oda én mondtam h na én nem és olyan pofont kaptam visszakézből h azt hittem eldobom az agyam.

és hajamnál fogva vitt oda

Mellesleg nagyon féltékeny típus tehát mindig tudnia kell hol vagyok és kivel mit csinálok valamint férfival kettesben ne nagyon legyek.


Szerintetek mit tegyek vagy ez tényleg tűrhetetlen esetleg csak én nyafogok?


23L 30F

3 éve vagyunk együtt.


2015. okt. 4. 01:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de valami nincs rendben a fejedben, ha egy ilyen állattal már 3 éve együtt vagy.
2015. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el, hogy megalázonak tartod-e? Én már levágtam volna a fa-zát az tuti!
2015. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embereknek vannak barátnői, te jó ég..
2015. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

ez teljesen normális,ne legyél már hisztis liba.

legközelebb ha int,akkor tedd a dolgod és nem lesz pofon.

amúgy lemaradt a sztori vége-dac,pofon,odavitt...és?

2015. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Vagy a kérdés kamu, vagy az életed.
2015. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A fogalmazás alapján kamunak tűnik.
2015. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 RRR ***** válasza:
szerintem menekülj sos
2015. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ez egy kib@ szott kamu kérdés.

Nő nem lehet ennyire világtalan, életképtelen, együgyű teremtés..ugye???

Ha ez mégis igaz, akkor az vagy amit az elöbb leírtam. Egyáltalán hogy jöhetsz..JÖHETSZ? ÁLLHATSZ EGYÁLTALÁN SZÓBA egy ekkora tajték, erőszakos, bu nkó, p@ raszt gyökérrel?!!? Őt is elkéne gyepálni egypárszor, és ha abból se tanul, lelőni, mint egy veszett kutyát, mert aki másokat, mások életét semmibe veszi, nincs helye az élők között!

/F

2015. okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez egy vadbarbár. Grat a kapcsolatotokhoz...
2015. okt. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ember az ilyen! Mi az hogy le térdepeltet? Meg int mint egy kutyának! A kutya csak egy hasonlat volt kedves kérdező. Nyugodt ember vagyok, de ebből az állatból, a sz..t kiverném. Ott kell hagyni!!!
2015. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!