Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez komolyan gondolta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan gondolta? Tényleg ennyire megalázó, bunkó vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ismerkedem már 3 hónapja, elvileg ő többet érez irántam, én is megkedveltem, hogy őszinte legyek. DE. Megbeszéltük, hogy elmegyünk pár napra február végén egy wellneszbe, neten találtunk ilyen kuponos akciót. De kellett másra a pénz nekem, így nem tudtam félretenni erre az alkalomra. Tegnap közöltem is vele, hogy 1 napos fürdőzésbe szívesen benne lennék. Ő meg mondta, hogy szórom a pénzt, minden hülyeségre, ha nem zabálnék ennyit és nem cserélném minden órában a tampont(ezt honnan vette??) akkor maradt volna szórakozásra is pénz.És ott hagyott.
2015. febr. 6. 10:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy gyökér...
2015. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Ma nem győzött bocsánatot kérni, mondta, hogy nagyon nagyon szégyenli magát, fogalma sincs mi ütött belé, nem így gondolta. Mondta, hogy bunkó volt, csak annyira várta ezt a pár napos kikapcsolódást.

Én őszinte leszek, hazajöttem és végig bőgtem az éjszakát. Hogy valaki arra, hogy tamponra bezzeg elcseszed a pénzt, de szórakozásra nem, ez így nekem gáz.

Nem tudom mit tegyek, ilyet nekem még soha nem mondott senki, én egy kicsit komolyabbra is gondoltam ezzel az emberrel a dolgot, de így, hogy megjegyzi, hogy még a női életemre is csak elszórom a pénzem, megijedtem. Mi lenne később? Nem vehetném meg, mert neki másra kell, másra gondolta?

Szerintetek? Én 20 éves vagyok, ő 23 éves FÉRFI

2015. febr. 6. 10:28
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak te gondolod így. Ez tényleg egy bunkó.
2015. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Felejtsd el őt. Ha bepipul egy lemondott fürdőzés miatt És ilyeneket vág a fejedhez... szerintem nem kérdés, tipli.

Lehettek haverok, de ne éld bele magad.

2015. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Mi köze hozzá mire szórod el a pénzt? Amúgy meg igen, mi lenne később ha már most ilyeneket a fejedhez vág...

És még hogy ott hagyott és ma kért bocsánatot az szép dolog, nem hogy azután egyből vagy még este...

2015. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Bármennyire megbánta, ez azért figyelmeztető jel. Adhatsz neki még egy esélyt, de többet ne!
2015. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
De minek cseréled minden órában a tampont???
2015. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen igaza volt. Minek költesz annyit tanponra. Beleélte magát hogy fűrészelni fog, erre maradt az egykezes játékos. Te tanponevő
2015. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
#7 Talán mert ömlik belőle a vér, sggfej.
2015. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

Csak csalódott volt ezért mondta, bocsánatot kért, mi a problem?

Tudjuk, hogy itt mindenki a kedvesség és a teljes spirituális béke mintapéldája, egyedül ő a bunkó szemét, fujj!

2015. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!