Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj hogyha nem akarom lesz*pni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogyha nem akarom lesz*pni a barátomat? O szeretné de nekem sehogy sem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
masfel eve vagyunk egyutt de meg mindig undorodom a lesz*pastol...
2015. okt. 4. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha másfél év alatt nem jutottatok el idáig, az szerintem elég nagy gond... Meg kell kérdeznem, hogy hány évesek vagytok? És akkor mi van? Szex? Ő kielégít téged orálisan? Semmit se muszáj, de ez így nem tűnik helyén valónak...
2015. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Pasi függő. Esetemben pl eléggé baj volna mivel az a kedvencem de ez én vagyok és mi fiúk nem vagyunk egyformák :)
2015. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha ezt nem érti meg, akkor lapát.
2015. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Milyen dolog az hogy undorodsz a szádba venni, de a puncidba bemehet? Ez olyan gyerekes.
2015. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
kétségek merülnének fel bennem az empatikus készségeid felől,mert te magaddal vagy elfoglalva,nem pedig azzal,hogy örömet okozz a másiknak.
2015. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
kérd meg anyudat
2015. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

"Milyen dolog az hogy undorodsz a szádba venni, de a puncidba bemehet? Ez olyan gyerekes."

ez eléggé hülyeség. eleve ha a szádba veszed, akkor érzed az ízét is, ami sokszor szar. olyanokat nyelsz le, amit lehet nem akarsz, mégha nem is várod ki a végét.

"kétségek merülnének fel bennem az empatikus készségeid felől,mert te magaddal vagy elfoglalva,nem pedig azzal,hogy örömet okozz a másiknak."

jaaaj. :D ha nekem az okozna örömet, hogy a szaros seggemet tisztára nyald, akkor meg te nem vagy empatikus, ha ez neked undorító? :D

eleve milyen ember az, aki olyan dologra kér meg, és várja el, ami neked rossz...

2015. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Miért is lettem lepontozva 0%-ra?

Bocs, akkor élj olyan párkapcsolatban, ahol nem kell örömet okoznod a másiknak, de ezt egy olyan emberrel tedd, aki hasonló, mint pl. 3-as vagy 7-es válaszoló.

Eleve milyen ember az, aki undorodik a párja testétől...

Pasi szerintem egyáltalán nem erőltette, hiszen már másfél éve együtt van vele. -.-" De persze, ő a hibás, mert szexuális vágyai vannak... Kasztráltatás! Komolyan... Vicc.

Amúgy bocs a hangnemért, nem neked szól. Bár, ha te is így gondolkozol...

2015. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 zombienyul válasza:
55%

Én 18 évesen elégítettem ki a barátomat orálisan,akkor is veszítettem el, mivel nem tudtam a dologról úgymond semmit... csak láttam egy két "filmben" gondoltam én is úgy fogom.

1. Hirtelen mélyre vettem be hányingerem lett.

2. Rossz íze van tény...

3. Az elsülés totál balul sikerült mert szintén torokra ment és majd elhánytam magam.


Őszintén én nem szeretem csinálni.. de a párom imádja és nekem számít,hogy boldog legyen, és ha hazajön melóból és nincs ereje a szexhez akkor baromira jól esik neki, hogy a korábbi negatívokhoz képest kényeztetem.


Ha igazán szívből szereted a párod akkor bármit megteszel érte.. ki lehet bírni :)

2015. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
#9: Ez most komolyan tragédia? Mármint nem veled akarok kötekedni, de ilyenek miatt van, aki megundorodik a párjától?
2015. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!