Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki a dagadt nőkre bukik, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Aki a dagadt nőkre bukik, az azért teszi, mert azok kifejezetten az ideálja, vagy azért, mert a vékony lányok nem állnak vele szóba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
És te mgadtól vagy ennyire primitív vagy valaki segít Neked?:D
2015. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék primitív? Ez egy teljesen normális kérdés. Még a közpiskolában hallottam elősz9r, hogy "nagy kofferbe jó pakolni". Spanom dugott egy pár dagadt nőt, de aztán kifakadt, hogy "elege van a dagadtakból". Ezért kérdezem, hogy aki szexel velük, az miért teszi. Röviden ennyi a történet.
2015. okt. 4. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Általában utóbbi szerintem.
2015. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
facepalm.jpg
2015. okt. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván van, aki ezért, van, aki azért. Annyi ember van, nyilván nem mindenkinél ugyanaz a mozgatórugó. Vannak fura ízlésű emberek, akik a gyönyörű kedvesüket is felhizlalják... Az is lehet, hogycsak nem torz esztétika miatt, hanem mert függővé akarják tenni maguktól... Az emberi pszichének megvannak a maga bugyrai.
2015. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Szóval, aki a vékony lányokra bukik, azért teszi, mert a dagadt nők nem állnak vele szóba?
2015. okt. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Én a testtömeg-index "normál" kategóriájának a felső határát súrolom, úgyhogy engem is lehet dagadtnak mondani. Bár én sportolok is, és az izom nehezebb, szóval... nem tudom.


Szerintem az utóbbi állítás az igaz az esetek 80%-ában.

De vannak olyanok, akiket ez indít be, plusz ha meg van a közös téma, meg a lánynak a kisugárzása stb. Szerencsére én megtalálom a közös hangot az emberekkel, így nem vagyok magányos, Valamint az alkatom is szerencsés, mert homokóra.

2015. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem mindig vonzottam a duci, husi lányok/nők, akiket a haverok már kevésbé néznek meg... Szeretem ha van mit markolászni, nem tudom miért ez nem tudatos dolog, ezért szép a világ, nem vagyunk (még annyira) egyformák, mint a gépek.


Viszont ugyan így bejön az átlagos vagy majdnem vékonynak mondható nő is...


Úgy érzem, hogy az összkép a lényeg, amiben a kisugárzásnak nagy szerepe van.

2015. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez abszolút egyéni :) Múltkor láttam egy filmet, ott pl. a pasi kifejezetten a "dagadt", telt nőket istenítette :)
2015. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Szóval, aki a vékony lányokra bukik, azért teszi, mert a dagadt nők nem állnak vele szóba?"


-->Ez így ahogy van szamárság. A mai kor nőideálja egyértelműen a vékony lányok, meg még azok, akiken "van mit fogni" de dagadt nők alapvetően nem tartoznak a közkedvelt női típus közé. Ha valaki az utcán végigmegy egy 170 cm magas, 55 kg-os lánnyal, senki sem lepődik meg, de ha mondjuk egy pacák oldalán egy 165 cm-es 102 kg-os nő van, azt még lehet, hogy a háta mögött ki is röhögik.


De most egyéni véleményeket várok, hogy azok, akiknek bejönnek a dagadt nők, miért vannak velük. Azért mert alapból a női ideálljuk vagy kényszerből.

2015. okt. 5. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!