Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha kifejezetten izgat egy kisebb pénisz látványa?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért alakult ki ez bennem, de remélem nem valami mentális betegség :)

Ez csak egy egyszerű kérdés, nem szeretném ha bárki képeket küldözgetne nekem :D

17/L



2015. szept. 16. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó,de mekkora izgat legjobban?
2015. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, férfiaknál is ugyan úgy van aki a kisebb melleket, van aki a nagyobbakat, vagy pl különböző formájú puncikat részesít előnyben.
2015. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig fogsz kapni bőven :3 Mindenkit más izgat és egyénenként változó kinek mi a normális :)
2015. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy ezzel egyedül. Minden pasi nagy farokra vágyik,legalábbis itt az oldalon és aggódnak a méretük miatt. Nekem nincs nagy,de eddig minden barátnőmnek maximálisan megfelelt,sőt meglepett,de többen is mondták,hogy jó,hogy csak ekkora.
2015. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy ne írjatok, de már kettőt is kaptam. Ilyen nehéz ezt felfogni? :D

Ez változó, de olyan 12 centi körüli már lázba hoz, főleg ha vastagabb :))

2015. szept. 16. 11:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok válaszolni a privát üzikre, mert szerintem nem csak én vagyok így vele és ha kielemezzük a kérdést, akkor akinek szüksége van rá, el tudja majd olvasni :)
2015. szept. 16. 11:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Normális.

Eddig milyen méretekkel voltál? A szex is jobb volt kisebbel?

2015. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugye akarod kuldjek kepet ? ugye ugye?
2015. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mentális betegség"... LOL.

Hogy érted, hogy "12 centi körül MÁR"? Alatta kezdődik a "kicsi" fogalma. :)

Egyébként, ha nem tetszik, hogy priviket küldenek, törölj/tilts, semmi értelme itt irkálnod róla...

2015. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem normális. Barátnőm 2 éve mikor csak beszélgettünk az enyémet kicsinek gondolta a magyar átlaghoz képest de mikor most össze jöttünk 3 hónapja és szeretkeztünk akkor azt mondta hogy ez a méret tökéletes és csak az enyémtől tudott elélvezni,pedig voltak neki már nagyobb partnerei de ez a külsőtől is függ mivel az előző pasijai nem tetszettek neki de én nagyon ideálja vagyok. :) Nekem 12-13 cm hosszú és 4,5 cm vastag szóval elég vastag és tökéletes neki ez a méret. :) 18/F
2015. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!