Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy házunkban lakó fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy házunkban lakó fiatal nő, aki nagyon hangosan kiabál, amikor kielégíti magát. Általában dél körül csinálja és az egész udvar hangos tőle. Mit tudnék csinálni, hogy nyugalom legyen újra?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan üzeneteket hogy menjek fel és csináljam meg, mert nem akarom.

2015. okt. 5. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az is elég lenne,ha szólnál neki. Akár csak annyit mondva, h lehet neki nem tűnik fel az orgazmusa pillanatában, de nagyon hangos, akár úgy, hogy sajnos az ablakok bezárása nem elég hangtompító, ezért a lakóközösség nevében kéred, h egy bugyit is tömjőn a szájába. Vagy legközelebb, amikor hangoskodni kezd, csöngess be, és jelezd, h ha valahányszor hallgatnotok kell, akkor meg fogjátok zavarni benne
2015. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Te, vedd már fel kérlek osztán osszad meg velünk, hogy pontosabb képet kapjunk a dologról. Település, utca, házszám is jöhet. ;)
2015. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én mégis csak felmennék és megcsinálnám... :D
2015. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Nálunk bezzeg csak őrültek vannak!

Csere?

2015. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van olyan csaj aki csak hangosan érez örömet.

Egyébként felvéve nem elég intenzív mivel baromi hangos de elég ritka hang.

Amúgy elég nagyobbacska csaj bár ahogy olvastam mostanában eléggé bejönnek ezek a férfiaknak.


:))

2015. okt. 5. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy levelet sz.gépen, nyomtasd ki, tedd borítékba, dobd be hozzá

Így névtelenül konfrontálódástól mentesen tudod a tudtára adni, hogy amit csinál az egy táras házban átlép egy határt, és erre a jövőben figyeljen oda.

Csak kulturáltan, udvariasan és meg lesz az eredménye.

2015. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Átküldhetnéd hozzám! Egyedül lakok, itt senkit nem zavarna! Én meg a hangos nőket szeretem!
2015. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

hasonlóan vagyok mint az utolsó válaszoló...


hozzám jöhetne, itt nem zavarna senkit...

2015. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondhatnál egy címet vagy egy telefonszámot!
2016. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!